Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Найкраща реклама презервативів і пін-код для блондинки
<p style="text-align:justify">У скетчкомі <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/na-troih/sezon-6">«На трьох» 6 сезон</a> 27 серія від 10.05.2019 ви побачите, як стоматолог-віртуоз визначає якість зубів за зовнішнім виглядом жіночих грудей, а єврейська мама відмовляє сина від ідеї завести дітей.</p> <p style="text-align:justify"><strong>Молодий єврей вирішив, що йому пора стати батьком.</strong></p> <p style="text-align:justify">Його мама взяла сина за ручку і привела в аптеку. У скетчі «На трьох» 27 серія ви дізнаєтеся, як виглядає справжній «набір для майбутнього батька». А найголовніше – скільки він коштує... А для тонкої єврейської натури немає нічого більш переконливого, ніж гроші!</p> <p style="text-align:justify"><strong>Що може статися, якщо дружина збирає ваші речі у відрядження?</strong></p> <p style="text-align:justify">У мініатюрі «На трьох» від Дизель шоу 27 серія чоловік заявив, що гадки не має про те, що у нього в багажі. Справа в тому, що валізу збирала дружина, і він не знає, що вона туди поклала. Митники не повірили чоловікові і вирішили відкрити підозрілий чемодан, у якому виявився... ще один чемодан! Що врешті решт знайшли митники? Дивіться в серіалі «На трьох» онлайн.</p> <p style="text-align:justify"><strong>Гумористи Дизель шоу люблять складати нові жарти про блондинок.</strong></p> <p style="text-align:justify">У 27 серії скетчкому «На трьох» 6 сезон біляві красуні, як зазвичай, потрапляють у безглузді ситуації. Одна застрягла в машині, і чоловік вирішив не рятувати кохану, а залишити її разом із автомобілем на СТО.</p> <p style="text-align:justify">В іншому скетчі серіалу «На трьох» 2019 блондинка прийшла в банк - оформити картку. Проблема в тому, що вона й гадки не має, як користуватися кредиткою. Раніше за неї завжди платив «буся», але тепер йому набридло весь час тягатися за своєю жінкою по всіх магазинах. Оператори банку змогли як-небудь оформити карту, але що потрібно зробити, щоб не дуже розумна дівчина нарешті запам'ятала свій пін-код? Працівники банку вирішили звернутися до асоціацій. І це виявилося зовсім нелегким завданням... Про що думає блондинка, коли їй говорять про нулі та одиниці? Дивіться гумористичний скетч про біляву красуню і її коханого «бусю» в серіалі «На трьох» 6 сезон 27 серія від 10.05.2019 онлайн на сайті Teleportal.ua!</p> <p style="text-align:justify">Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/na-troih/sezon-6/seriya-26">«На трьох» 6 сезон 26 серія</a>.</p>

Найкраща реклама презервативів і пін-код для блондинки

Всі серії | Сезон 6

Найкраща реклама презервативів і пін-код для блондинки

У скетчкомі «На трьох» 6 сезон 27 серія від 10.05.2019 ви побачите, як стоматолог-віртуоз визначає якість зубів за зовнішнім виглядом жіночих грудей, а єврейська мама відмовляє сина від ідеї завести дітей.

Молодий єврей вирішив, що йому пора стати батьком.

Його мама взяла сина за ручку і привела в аптеку. У скетчі «На трьох» 27 серія ви дізнаєтеся, як виглядає справжній «набір для майбутнього батька». А найголовніше – скільки він коштує... А для тонкої єврейської натури немає нічого більш переконливого, ніж гроші!

Що може статися, якщо дружина збирає ваші речі у відрядження?

У мініатюрі «На трьох» від Дизель шоу 27 серія чоловік заявив, що гадки не має про те, що у нього в багажі. Справа в тому, що валізу збирала дружина, і він не знає, що вона туди поклала. Митники не повірили чоловікові і вирішили відкрити підозрілий чемодан, у якому виявився... ще один чемодан! Що врешті решт знайшли митники? Дивіться в серіалі «На трьох» онлайн.

Гумористи Дизель шоу люблять складати нові жарти про блондинок.

У 27 серії скетчкому «На трьох» 6 сезон біляві красуні, як зазвичай, потрапляють у безглузді ситуації. Одна застрягла в машині, і чоловік вирішив не рятувати кохану, а залишити її разом із автомобілем на СТО.

В іншому скетчі серіалу «На трьох» 2019 блондинка прийшла в банк - оформити картку. Проблема в тому, що вона й гадки не має, як користуватися кредиткою. Раніше за неї завжди платив «буся», але тепер йому набридло весь час тягатися за своєю жінкою по всіх магазинах. Оператори банку змогли як-небудь оформити карту, але що потрібно зробити, щоб не дуже розумна дівчина нарешті запам'ятала свій пін-код? Працівники банку вирішили звернутися до асоціацій. І це виявилося зовсім нелегким завданням... Про що думає блондинка, коли їй говорять про нулі та одиниці? Дивіться гумористичний скетч про біляву красуню і її коханого «бусю» в серіалі «На трьох» 6 сезон 27 серія від 10.05.2019 онлайн на сайті Teleportal.ua!

Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням «На трьох» 6 сезон 26 серія.