Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Саша готує Віці романтичну вечерю
<p style="text-align:justify;"><span lang="UK">У серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/vizhiti-za-bud-yaku-tsinu">«Вижити за будь-яку ціну»</a> 10 серія від 27.09.2019 Сашко хоче приготувати смачний сюрприз дружині, щоб залагодити провину. Поки Петрович пішов із донькою на прогулянку, Саша почав опановувати кулінарне мистецтво. Але виявилося, у своєму домі чоловік не може знайти ні сіль, ні сірники, навіть не вміє вмикати електричну плиту. Замість майонезу до страви Саша додав тещину мазь для спини, макарони розсипав по всій кухні, а курку поставив запікатися у мікрохвильовку. </span></p><p style="text-align:justify;"><span lang="UK">Щоб не осоромитися перед дружиною, доводиться просити допомоги у тещі. Чи поділилася Галина Федорівна секретами із зятем? І чи не спалив кулінар-аматор квартиру? Дивіться онлайн 10 серію «Вижити за будь-яку ціну» від </span><span lang="EN-US">ICTV</span><span>.</span></p><p style="text-align:justify;"><span lang="UK">Не встигли переглянути попередню серію? Дивіться онлайн <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/vizhiti-za-bud-yaku-tsinu/sezon-1/seriya-9">«Вижити за будь-яку ціну» 9 серія</a>.</span></p>

Саша готує Віці романтичну вечерю

Всі серії | Сезон 1

Саша готує Віці романтичну вечерю

У серіалі «Вижити за будь-яку ціну» 10 серія від 27.09.2019 Сашко хоче приготувати смачний сюрприз дружині, щоб залагодити провину. Поки Петрович пішов із донькою на прогулянку, Саша почав опановувати кулінарне мистецтво. Але виявилося, у своєму домі чоловік не може знайти ні сіль, ні сірники, навіть не вміє вмикати електричну плиту. Замість майонезу до страви Саша додав тещину мазь для спини, макарони розсипав по всій кухні, а курку поставив запікатися у мікрохвильовку. 

Щоб не осоромитися перед дружиною, доводиться просити допомоги у тещі. Чи поділилася Галина Федорівна секретами із зятем? І чи не спалив кулінар-аматор квартиру? Дивіться онлайн 10 серію «Вижити за будь-яку ціну» від ICTV.

Не встигли переглянути попередню серію? Дивіться онлайн «Вижити за будь-яку ціну» 9 серія.