Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Яку страву приготує Яна, щоб Єгор на ній одружився?
<p style="text-align:justify;"><span lang="UK">У серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/vizhiti-za-bud-yaku-tsinu">«Вижити за будь-яку ціну»</a> 17 серія від 25.10.2019 Яна звертається за допомогою до Віки, щоб вона допомогла їй приготувати кулінарний шедевр. Єгор якось проговорився, що одружиться з жінкою, яка вміє куховарити, тому тепер Яна на все готова, щоб підкорити його серце чимось смачненьким. Віка погоджується допомогти подрузі. Вона пропонує почати з чогось простого, адже кулінарна майстерність Яни далека від досконалості. </span></p><p style="text-align:justify;"><span lang="UK">Цікаво дізнатися, що приготують дівчата? Чи зробить Єгор пропозицію Яні? Дивіться онлайн у 17 серії «Вижити за будь-яку ціну» на </span><span lang="EN-US">Teleportal</span><span>.</span><span lang="EN-US">ua</span><span>.</span></p><p><span style="line-height:107%;"><span>А ви бачили, як Льошка вживався у роль Буратіно? Якщо ні, то дивіться онлайн <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/vizhiti-za-bud-yaku-tsinu/sezon-1/seriya-16">«Вижити за будь-яку ціну» 16 серія</a>.</span></span></p>

Яку страву приготує Яна, щоб Єгор на ній одружився?

Всі серії | Сезон 1

Яку страву приготує Яна, щоб Єгор на ній одружився?

У серіалі «Вижити за будь-яку ціну» 17 серія від 25.10.2019 Яна звертається за допомогою до Віки, щоб вона допомогла їй приготувати кулінарний шедевр. Єгор якось проговорився, що одружиться з жінкою, яка вміє куховарити, тому тепер Яна на все готова, щоб підкорити його серце чимось смачненьким. Віка погоджується допомогти подрузі. Вона пропонує почати з чогось простого, адже кулінарна майстерність Яни далека від досконалості. 

Цікаво дізнатися, що приготують дівчата? Чи зробить Єгор пропозицію Яні? Дивіться онлайн у 17 серії «Вижити за будь-яку ціну» на Teleportal.ua.

А ви бачили, як Льошка вживався у роль Буратіно? Якщо ні, то дивіться онлайн «Вижити за будь-яку ціну» 16 серія.