Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Сашко і Петрович вирішили швидко закінчити ремонт
<p style="text-align:justify;"><span lang="UK">У серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/vizhiti-za-bud-yaku-tsinu">«Вижити за будь-яку ціну»</a> 9 серія від 27.09.2019 Сашко вирішив допомогти тестю закінчити ремонт у квартирі. Для цього він підготував усе необхідне: ганчірки, шпателі, відра, інструменти. Петрович також продумав усе наперед. Тому взяв із собою… пиво. Чоловіки вважають, два професіонали і гарна мотивація – то велика сила, тому вони швидко впораються. Допомогти Сашку та Петровичу визвався сусід Єгор. Але він не звик працювати руками, тому найняв робочих. Майстри погодилися зробити бюджетний ремонт усього за 2,5 години та дві тисячі гривень. </span></p><p style="text-align:justify;"><span lang="UK">Цікаво дізнатися, що з цього вийшло? І що буде з Сашком і Петровичем, коли теща побачить результат їхніх старань? Дивіться онлайн 9 серію «Вижити за будь-яку ціну» на </span><span lang="EN-US">Teleportal</span><span>.</span><span lang="EN-US">ua</span><span>.</span></p><p style="text-align:justify;"><span lang="UK">Пропустили попередню серію? Дивіться онлайн <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/vizhiti-za-bud-yaku-tsinu/sezon-1/seriya-8">«Вижити за будь-яку ціну» 8 серія</a>. </span></p>

Сашко і Петрович вирішили швидко закінчити ремонт

Всі серії | Сезон 1

Сашко і Петрович вирішили швидко закінчити ремонт

У серіалі «Вижити за будь-яку ціну» 9 серія від 27.09.2019 Сашко вирішив допомогти тестю закінчити ремонт у квартирі. Для цього він підготував усе необхідне: ганчірки, шпателі, відра, інструменти. Петрович також продумав усе наперед. Тому взяв із собою… пиво. Чоловіки вважають, два професіонали і гарна мотивація – то велика сила, тому вони швидко впораються. Допомогти Сашку та Петровичу визвався сусід Єгор. Але він не звик працювати руками, тому найняв робочих. Майстри погодилися зробити бюджетний ремонт усього за 2,5 години та дві тисячі гривень. 

Цікаво дізнатися, що з цього вийшло? І що буде з Сашком і Петровичем, коли теща побачить результат їхніх старань? Дивіться онлайн 9 серію «Вижити за будь-яку ціну» на Teleportal.ua.

Пропустили попередню серію? Дивіться онлайн «Вижити за будь-яку ціну» 8 серія