Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Шкільна вечірка закінчилася страшною трагедією
<p><meta charset="utf-8"></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Серіал <a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/novenka">«Новенька»</a> 1 серія від 26.11.2019 познайомить глядачів із головною героїнею Вірою. Дівчина з бідної сім’ї ходить до звичайної школи. Її тато хворіє і не може забезпечувати рідних. У вільний від навчання час, вона підробляє в ресторані, щоб якось сплатити рахунки за комунальні послуги та прогодувати батька й молодшого брата Богдана. Хоч хлопець ще зовсім малий, він поривається допомогти сестрі заробити гроші.</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>У серіалі Нового каналу «Новенька» ми також побачимо, що Віра зустрічається з хлопцем зі своєї школи. Вони разом працюють у ресторані. Але коханий не розділяє її захоплення музикою та співом. А мрію дівчини про велику сцену вважає безглуздою й недосяжною. Чи зможуть вони порозумітися?</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Сюжет 1 серії «Новенької» переносить події в найдорожчу елітну школу «Vivat». Там навчаються лише діти «мажорів», які ведуть розкішний спосіб життя. Десятикласниця Агата переїздить в Америку і з нагоди прощання влаштовує костюмовану вечірку. Де великі гроші – там і розваги, і алкоголь, і… наркотики. Учитель математики повідомив поліцію про знайдений у класі порошок. Хто з учнів займається розповсюдженням?</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Агата зустрічається з однокласником Деном. Герой фільму «Новенька» перебуває в пригніченому стані через майбутню розлуку з коханою. Зате подруги дівчини, навпаки, радіють переїзду Агати. Одній з них подобається Ден і вона всіляко намагається привернути його увагу. Під час костюмованої вечірки в школі друзі відправляють Агату до кабінету математики поворожити на судженого. Вони підготували для неї сюрприз, який закінчився несамовитим криком Агати та втратою свідомості. Дізнайтеся в 1 серії молодіжної мелодрами «Новенька» 1 сезону, що жахливе побачила дівчина в дзеркалі?</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Віра завжди ненавиділа приватні школи. Вона звикла до скромного життя і не має заможних друзів. Дивіться онлайн серіал «Новенька» 1 серія від 26.11.2019, щоб дізнатися першими, що змусило дівчину змінити свою думку та перейти навчатися в школу «Vivat»?</span></p>

Шкільна вечірка закінчилася страшною трагедією

Всі серії | Сезон 1

Шкільна вечірка закінчилася страшною трагедією

Серіал «Новенька» 1 серія від 26.11.2019 познайомить глядачів із головною героїнею Вірою. Дівчина з бідної сім’ї ходить до звичайної школи. Її тато хворіє і не може забезпечувати рідних. У вільний від навчання час, вона підробляє в ресторані, щоб якось сплатити рахунки за комунальні послуги та прогодувати батька й молодшого брата Богдана. Хоч хлопець ще зовсім малий, він поривається допомогти сестрі заробити гроші.

У серіалі Нового каналу «Новенька» ми також побачимо, що Віра зустрічається з хлопцем зі своєї школи. Вони разом працюють у ресторані. Але коханий не розділяє її захоплення музикою та співом. А мрію дівчини про велику сцену вважає безглуздою й недосяжною. Чи зможуть вони порозумітися?

Сюжет 1 серії «Новенької» переносить події в найдорожчу елітну школу «Vivat». Там навчаються лише діти «мажорів», які ведуть розкішний спосіб життя. Десятикласниця Агата переїздить в Америку і з нагоди прощання влаштовує костюмовану вечірку. Де великі гроші – там і розваги, і алкоголь, і… наркотики. Учитель математики повідомив поліцію про знайдений у класі порошок. Хто з учнів займається розповсюдженням?

Агата зустрічається з однокласником Деном. Герой фільму «Новенька» перебуває в пригніченому стані через майбутню розлуку з коханою. Зате подруги дівчини, навпаки, радіють переїзду Агати. Одній з них подобається Ден і вона всіляко намагається привернути його увагу. Під час костюмованої вечірки в школі друзі відправляють Агату до кабінету математики поворожити на судженого. Вони підготували для неї сюрприз, який закінчився несамовитим криком Агати та втратою свідомості. Дізнайтеся в 1 серії молодіжної мелодрами «Новенька» 1 сезону, що жахливе побачила дівчина в дзеркалі?

Віра завжди ненавиділа приватні школи. Вона звикла до скромного життя і не має заможних друзів. Дивіться онлайн серіал «Новенька» 1 серія від 26.11.2019, щоб дізнатися першими, що змусило дівчину змінити свою думку та перейти навчатися в школу «Vivat»?