Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Андрій Макаренко йде на рекорд
<p>Компанія-забудовник збирається знести гаражі, щоб звільнити місце під новий торговий центр. Григорій Бакулін може втратити найдорожче...</p><p><strong>У серіалі </strong><a href="https://teleportal.ua/serials/stb/vdoma/sezon-5" target="_blank"><strong>Коли ми вдома 5 сезон</strong></a><strong> серія 12 гараж Бакуліна опинився під загрозою!</strong></p><p>Побачивши оголошення про знесення, Григорій тут же забив на сполох. Він зібрав всіх мужиків в окрузі, щоб захистити одну з найважливіших речей у їхньому житті - гаражі. Як виявилося, компанія готова була виплатити компенсацію за знесення, але після влаштованого Гришею бунту жителям двору нічого не світить.</p><p><strong>І тут виявилося, що керує знесенням якийсь Борис - колишній однокласник Надії Бакуліної, який був безнадійно в неї закоханий...</strong></p><p>У Григорія тут же народився підступний план: він вирішив скористатися почуттями негідника! Але ось куди поділася любов самого Бакуліна? Дивіться в Колі ми вдома 2018 серія 12, що для нього виявиться важливіше - гараж або дружина.</p><p>Бравий поліцейський Андрій Макаренко готовий на все, щоб його улюблена дружина Марина пишалася його досягненнями.</p><p>Але у Марини далеко не завжди виходить. Адже у подруги чоловіка номінували на вчителя року, в той час як її Андрій отримує грамоти за висіння на турніку і гучні крики... Марина не хоче ранити почуття чоловіка, тому вона потихеньку натякає на те, що чекає від нього значно більших досягнень.</p><p><strong>У серіалі Коли ми вдома 2018 Андрій Макаренко вирішив будь-що-будь вразити свою кохану!</strong></p><p>У Марини виник план: вона відправить чоловіка на гру «Що? Де? Коли?», щоб у неї з'явився привід ним пишатися. Але у самого Андрія інша ідея - він почав готуватися до конкурсу з поїдання хот-догів на швидкість... Дивіться, на що готовий Андрій Макаренко заради сім'ї в комедії Коли ми вдома!</p><p>А у Тараса нова любов: начальник позичив йому на пару днів ультра-сучасний коптер. Місюра забув і про дружину, і про дитину - все, що він бачить, це маленький літальний апарат. І так тривало, поки маленьке літаюче диво техніки не впало на балкон чужої квартири. А живе там страшний дід, якого майже ніхто ніколи не бачив. Кажуть, що він консервує людей... Слідкуйте за пригодами Тараса Місюри в серіалі Коли ми вдома 5 сезон серія 12!</p><p>Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/vdoma/sezon-5/seriya-11" target="_blank">Коли ми вдома 5 сезон серія 11</a></p>

Андрій Макаренко йде на рекорд

Всі серії | Сезон 5

Андрій Макаренко йде на рекорд

Компанія-забудовник збирається знести гаражі, щоб звільнити місце під новий торговий центр. Григорій Бакулін може втратити найдорожче...

У серіалі Коли ми вдома 5 сезон серія 12 гараж Бакуліна опинився під загрозою!

Побачивши оголошення про знесення, Григорій тут же забив на сполох. Він зібрав всіх мужиків в окрузі, щоб захистити одну з найважливіших речей у їхньому житті - гаражі. Як виявилося, компанія готова була виплатити компенсацію за знесення, але після влаштованого Гришею бунту жителям двору нічого не світить.

І тут виявилося, що керує знесенням якийсь Борис - колишній однокласник Надії Бакуліної, який був безнадійно в неї закоханий...

У Григорія тут же народився підступний план: він вирішив скористатися почуттями негідника! Але ось куди поділася любов самого Бакуліна? Дивіться в Колі ми вдома 2018 серія 12, що для нього виявиться важливіше - гараж або дружина.

Бравий поліцейський Андрій Макаренко готовий на все, щоб його улюблена дружина Марина пишалася його досягненнями.

Але у Марини далеко не завжди виходить. Адже у подруги чоловіка номінували на вчителя року, в той час як її Андрій отримує грамоти за висіння на турніку і гучні крики... Марина не хоче ранити почуття чоловіка, тому вона потихеньку натякає на те, що чекає від нього значно більших досягнень.

У серіалі Коли ми вдома 2018 Андрій Макаренко вирішив будь-що-будь вразити свою кохану!

У Марини виник план: вона відправить чоловіка на гру «Що? Де? Коли?», щоб у неї з'явився привід ним пишатися. Але у самого Андрія інша ідея - він почав готуватися до конкурсу з поїдання хот-догів на швидкість... Дивіться, на що готовий Андрій Макаренко заради сім'ї в комедії Коли ми вдома!

А у Тараса нова любов: начальник позичив йому на пару днів ультра-сучасний коптер. Місюра забув і про дружину, і про дитину - все, що він бачить, це маленький літальний апарат. І так тривало, поки маленьке літаюче диво техніки не впало на балкон чужої квартири. А живе там страшний дід, якого майже ніхто ніколи не бачив. Кажуть, що він консервує людей... Слідкуйте за пригодами Тараса Місюри в серіалі Коли ми вдома 5 сезон серія 12!

Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням Коли ми вдома 5 сезон серія 11