Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Григорій Бакулін та чудо заморської техніки
<p>Темне минуле Наталії Богданівни розкрито! Або краще сказати - Натахи-лисиці?</p><p>У серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/vdoma/sezon-5" target="_blank">Коли ми вдома 5 сезон</a> 17 серія бравий поліцейський Андрій Макаренко затримав аферистку Таньку Туз. Допит йшов своєю чергою, коли злочинниця раптом побачила фотографію Наталії Богданівни. Несподівано аферистка Танька впізнала маму Тараса Місюра! <strong>Невже Наталя Богданівна приховує своє кримінальне минуле?</strong></p><p>Тарас вирушив на пошуки істини. Переглядаючи старі альбоми, він згадав, що було 30 років тому... Дивіться в комедії Колі ми вдома 2018, які подробиці про свою матір дізнався Тарас.</p><p><strong>У родині Бакуліних розігралася трагедія. Григорій Іванович ризикує втратити найдорожче - свою ластівку...</strong></p><p>Старенька машина Бакуліна не заводиться вже місяць. Надя вмовляє чоловіка позбутися непрацюючого автомобіля. Гриша зовсім не хоче розлучатися зі своєю улюбленицею, адже вона так довго служила йому вірою і правдою!</p><p>Родичі Бакуліних тимчасово дали їм покористуватися своєю другою машиною. Але Григорій не налаштований знаходити спільну мову із іномаркою - він хоче свою «ластівку» назад ... Дивіться в комедії Коли ми вдома, зважився чи Григорій Іванович розлучитися зі своєю вірною розвалюхою.</p><p>Каті прийшло у голову, що її улюблений Пірожуля не може зробити відкриття, тому що він працює один. А ось якщо вони будуть працювати разом, тоді вони зможуть перевернути світ мікробіології з ніг на голову.</p><p>Операція «експеримент Толмачова» пущена в хід! Результати дивіться в комедії Колі ми вдома 5 сезон серія 17.</p><p>Катя вже розпланувала, як вони з Пашею презентуватимуть плоди своєї праці. Але Пірожуля зовсім не хоче  співпрацвати з дружиною, яка нічого не розуміє в мікробіології. В результаті Катя зіпсувала той експеримент, який він готував багато місяців.</p><p>Професор, який побачив результати втручання Каті, був просто в шоці! Ні Паша, ні інші вчені такого не очікували...</p><p>Подробиці «експерименту Толмачова» дізнайтеся в комедії Колі ми вдома 5 сезон серія 17.</p><p>Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/vdoma/sezon-5/seriya-16" target="_blank">Коли ми вдома 5 сезон серія 16</a></p>

Григорій Бакулін та чудо заморської техніки

Всі серії | Сезон 5

Григорій Бакулін та чудо заморської техніки

Темне минуле Наталії Богданівни розкрито! Або краще сказати - Натахи-лисиці?

У серіалі Коли ми вдома 5 сезон 17 серія бравий поліцейський Андрій Макаренко затримав аферистку Таньку Туз. Допит йшов своєю чергою, коли злочинниця раптом побачила фотографію Наталії Богданівни. Несподівано аферистка Танька впізнала маму Тараса Місюра! Невже Наталя Богданівна приховує своє кримінальне минуле?

Тарас вирушив на пошуки істини. Переглядаючи старі альбоми, він згадав, що було 30 років тому... Дивіться в комедії Колі ми вдома 2018, які подробиці про свою матір дізнався Тарас.

У родині Бакуліних розігралася трагедія. Григорій Іванович ризикує втратити найдорожче - свою ластівку...

Старенька машина Бакуліна не заводиться вже місяць. Надя вмовляє чоловіка позбутися непрацюючого автомобіля. Гриша зовсім не хоче розлучатися зі своєю улюбленицею, адже вона так довго служила йому вірою і правдою!

Родичі Бакуліних тимчасово дали їм покористуватися своєю другою машиною. Але Григорій не налаштований знаходити спільну мову із іномаркою - він хоче свою «ластівку» назад ... Дивіться в комедії Коли ми вдома, зважився чи Григорій Іванович розлучитися зі своєю вірною розвалюхою.

Каті прийшло у голову, що її улюблений Пірожуля не може зробити відкриття, тому що він працює один. А ось якщо вони будуть працювати разом, тоді вони зможуть перевернути світ мікробіології з ніг на голову.

Операція «експеримент Толмачова» пущена в хід! Результати дивіться в комедії Колі ми вдома 5 сезон серія 17.

Катя вже розпланувала, як вони з Пашею презентуватимуть плоди своєї праці. Але Пірожуля зовсім не хоче  співпрацвати з дружиною, яка нічого не розуміє в мікробіології. В результаті Катя зіпсувала той експеримент, який він готував багато місяців.

Професор, який побачив результати втручання Каті, був просто в шоці! Ні Паша, ні інші вчені такого не очікували...

Подробиці «експерименту Толмачова» дізнайтеся в комедії Колі ми вдома 5 сезон серія 17.

Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням Коли ми вдома 5 сезон серія 16