Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Григорій Бакулін подався в полковники
<p><strong>У відділенні поліції свято - полковник Сердюк пішов у відпустку! Найбільше цьому радий, звичайно ж, Андрій Макаренко.</strong></p><p>У комедії <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/vdoma/sezon-5" target="_blank">Коли ми вдома 5 сезон</a> серія 20 Андрій ледь не проспав дуже важливий день - прощання із начальством. Полковник Сердюк буде відсутній у відділенні цілий тиждень, а це значить, що цілий тиждень можна нічого не робити!</p><p>Андрій так поспішав, що не помітив, як потоптав квіти у чужому палісаднику.</p><p>Розлючена бабуся заявилася до відділення поліції в пошуках винуватця. Але їй недостатньо вибачень Макаренко - вона хоче написати скаргу начальнику. Андрій і так постійно влипає в неприємності, так що він не може допустити, щоб цей документ потрапив до Сердюка на стіл.</p><p>Несподіване рішення - нехай Сердюка зіграє Бакулін! Григорій Іванович не проти приміряти на себе роль начальника. Головне, щоб їх обман не відкрився. Дізнайтеся у серіалі Коли ми вдома 2018, чим закінчилася ця авантюра.</p><p>Тарас збирається на важливий захід разом із дружиною.</p><p>Він підійшов до цієї справи відповідально і навіть записався у салон до Каті, щоб йому зробили гарну зачіску. Однак стиліст просто відмовився стригти такого клієнта, адже у Тараса на голові практично немає волосся!</p><p>Спочатку Місюра обурився від такого ставлення, а потім почав комплексувати через свої залисини. Він навіть наважився на експериментальне лікування. Дивіться в комедії Коли ми вдома, до чого призведе Тараса його боротьба з облисінням.</p><p>Олег вперше насолоджується відпусткою на новому місці. Дружина користується вільним часом чоловіка і намагається всіляко пригрузити його домашніми турботами.</p><p>Так він і вирушив на вокзал - зустрічати свою дочку Аню. Дорогою Олег зустрів свого старого друга і так забазікався, що зовсім забув про неї.</p><p>Єрмаков не здається - він намагається і виглядати ідеальним чоловіком, і провести час з одним. Тим більше, що один покликав його на концерт Scorpions. Головне, щоб про це не дізналася родина... Не пропустіть виверти Олега в серіалі Коли ми вдома 5 сезон серія 20.</p><p>Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/vdoma/sezon-5/seriya-19" target="_blank">Коли ми вдома 5 сезон серія 19</a></p>

Григорій Бакулін подався в полковники

Всі серії | Сезон 5

Григорій Бакулін подався в полковники

У відділенні поліції свято - полковник Сердюк пішов у відпустку! Найбільше цьому радий, звичайно ж, Андрій Макаренко.

У комедії Коли ми вдома 5 сезон серія 20 Андрій ледь не проспав дуже важливий день - прощання із начальством. Полковник Сердюк буде відсутній у відділенні цілий тиждень, а це значить, що цілий тиждень можна нічого не робити!

Андрій так поспішав, що не помітив, як потоптав квіти у чужому палісаднику.

Розлючена бабуся заявилася до відділення поліції в пошуках винуватця. Але їй недостатньо вибачень Макаренко - вона хоче написати скаргу начальнику. Андрій і так постійно влипає в неприємності, так що він не може допустити, щоб цей документ потрапив до Сердюка на стіл.

Несподіване рішення - нехай Сердюка зіграє Бакулін! Григорій Іванович не проти приміряти на себе роль начальника. Головне, щоб їх обман не відкрився. Дізнайтеся у серіалі Коли ми вдома 2018, чим закінчилася ця авантюра.

Тарас збирається на важливий захід разом із дружиною.

Він підійшов до цієї справи відповідально і навіть записався у салон до Каті, щоб йому зробили гарну зачіску. Однак стиліст просто відмовився стригти такого клієнта, адже у Тараса на голові практично немає волосся!

Спочатку Місюра обурився від такого ставлення, а потім почав комплексувати через свої залисини. Він навіть наважився на експериментальне лікування. Дивіться в комедії Коли ми вдома, до чого призведе Тараса його боротьба з облисінням.

Олег вперше насолоджується відпусткою на новому місці. Дружина користується вільним часом чоловіка і намагається всіляко пригрузити його домашніми турботами.

Так він і вирушив на вокзал - зустрічати свою дочку Аню. Дорогою Олег зустрів свого старого друга і так забазікався, що зовсім забув про неї.

Єрмаков не здається - він намагається і виглядати ідеальним чоловіком, і провести час з одним. Тим більше, що один покликав його на концерт Scorpions. Головне, щоб про це не дізналася родина... Не пропустіть виверти Олега в серіалі Коли ми вдома 5 сезон серія 20.

Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням Коли ми вдома 5 сезон серія 19