Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Як позбутися тещі: секрети Єрмакова
<p><strong>Наталія Богданівна, як і раніше, сперечається з невісткою з приводу виховання внучки, Андрій намагається зробити із сина справжнього чоловіка, а Паша намагається позбутися від тещі... Життя в улюбленій комедії Коли ми вдома йде своєю чергою!</strong></p><p>У серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/vdoma/sezon-5" target="_blank">Коли ми вдома 5 сезон</a> 21 серія від 26.11.2018 Наталія Богданівна побачила, що Оксана розмовляє по скайпу з донькою на руках. Бабуся підняла справжній переполох: дитину не можна нікому показувати до хрестин - можуть наврочити. Оксана не вірить у такі забобони, але Наталя Богданівна непохитна. Вона навіть продемонструвала невістці книгу, яка нібито передається в їхній родині з покоління в покоління. Бабуся не знала найголовнішого: Оксана вже тиждень тому виклала фотографію маленької Богданки в інтернет і почала збирати лайки. Слідкуйте за боротьбою забобонів і сучасних технологій в комедії Колі ми вдома 5 сезон 21 серія.</p><p>Бравий поліцейський Андрій Макаренко дізнався, що його синові дісталася роль лисички в дитячому спектаклі. У нього це просто не вкладається в голові: Олексій Макаренко повинен грати чоловічу роль, і крапка! Дивіться в улюбленій комедії Колі ми вдома, як Андрій Макаренко намагався відмазати свого сина від «дівчачої» ролі.</p><p>До Паші приїхала теща.</p><p>Пірожуля завжди вважав, що нормально уживається з матір'ю дружини. Але на цей раз Олег Єрмаков посіяв у його душі зерно сумнівів. Наслухавшись страшних історій друга, Паша почав відчувати, що теща дійсно намагається вижити його з дому... Спочатку дружина прибрала його речі, щоб звільнити місце для матері. Потім в їх ванній стало підозріло багато жіночих шампунів... Дивіться в улюбленої комедії Коли ми вдома 5 сезон 21 серія від 26.11.2018 на сайті Teleportal.ua, як Пірожуля намагався позбутися від тещі.</p><p>Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/vdoma/sezon-5/seriya-20" target="_blank">Коли ми вдома 5 сезон 20 серія</a></p>

Як позбутися тещі: секрети Єрмакова

Всі серії | Сезон 5

Як позбутися тещі: секрети Єрмакова

Наталія Богданівна, як і раніше, сперечається з невісткою з приводу виховання внучки, Андрій намагається зробити із сина справжнього чоловіка, а Паша намагається позбутися від тещі... Життя в улюбленій комедії Коли ми вдома йде своєю чергою!

У серіалі Коли ми вдома 5 сезон 21 серія від 26.11.2018 Наталія Богданівна побачила, що Оксана розмовляє по скайпу з донькою на руках. Бабуся підняла справжній переполох: дитину не можна нікому показувати до хрестин - можуть наврочити. Оксана не вірить у такі забобони, але Наталя Богданівна непохитна. Вона навіть продемонструвала невістці книгу, яка нібито передається в їхній родині з покоління в покоління. Бабуся не знала найголовнішого: Оксана вже тиждень тому виклала фотографію маленької Богданки в інтернет і почала збирати лайки. Слідкуйте за боротьбою забобонів і сучасних технологій в комедії Колі ми вдома 5 сезон 21 серія.

Бравий поліцейський Андрій Макаренко дізнався, що його синові дісталася роль лисички в дитячому спектаклі. У нього це просто не вкладається в голові: Олексій Макаренко повинен грати чоловічу роль, і крапка! Дивіться в улюбленій комедії Колі ми вдома, як Андрій Макаренко намагався відмазати свого сина від «дівчачої» ролі.

До Паші приїхала теща.

Пірожуля завжди вважав, що нормально уживається з матір'ю дружини. Але на цей раз Олег Єрмаков посіяв у його душі зерно сумнівів. Наслухавшись страшних історій друга, Паша почав відчувати, що теща дійсно намагається вижити його з дому... Спочатку дружина прибрала його речі, щоб звільнити місце для матері. Потім в їх ванній стало підозріло багато жіночих шампунів... Дивіться в улюбленої комедії Коли ми вдома 5 сезон 21 серія від 26.11.2018 на сайті Teleportal.ua, як Пірожуля намагався позбутися від тещі.

Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням Коли ми вдома 5 сезон 20 серія