Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Синдром квочки: як вилікувати Оксану?
<p><strong>Життя принесло приємний сюрприз Григорію Бакуліну: йому нарахували премію за час служби. Цілих десять тисяч гривень відразу...</strong></p><p>У серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/vdoma/sezon-5" target="_blank">Коли ми вдома 5 сезон</a> серія 28 від 05.10.2018 Григорій Іванович отримав на руки кровно зароблені за час служби гроші. Тепер він марніє над златом, як той Кощій Безсмертний, постійно перераховує і планує витрати. Що купити на такі великі гроші? Новий спінінг, шапочку з вентилятором або, може бути, човен?.. Гроші настільки замутили розум Бакуліна, що він просто не міг відірватися від заповітних папірців. А тут ще Паша попросив у борг - йому потрібно якраз десять тисяч... Яким серйозним людям примудрився заборгувати Пірожуля? Як зрештою розпорядився своєю премією Григорій Іванович? Дивіться в улюбленій комедії Коли ми вдома 2018 онлайн.</p><p>Марина вирішила зробити подарунок чоловікові на честь десяти років роботи в поліції. Вона спеціально зайнялася репетиторством і почала потихеньку відкладати гроші. А ховала вона їх туди, куди нечупара-Андрій точно не полізе – в шафі з віником і совком.</p><p>Але бравий поліцейський Макаренко, звичайно ж, виявив таємничі конверти. Він влаштував ціле розслідування, щоб зрозуміти, що від нього приховує дружина. Звідки вона взяла стільки грошей, і чому нічого йому не сказала? Дивіться в серіалі Коли ми вдома 2018 28 серія, яку версію висунув Андрій.</p><p>Тарас виявив, що його дружина ні на хвилину не відходить від дочки. Марина досвідченим оком поставила діагноз: у Оксани - синдром квочки! Через це проходять багато молодих мам, коли вони просто не помічають нічого, крім дитини. Тарас вирішив спробувати витягти дружину в ресторан, щоб хоч трохи відволікти її від дитячих турбот... Дивіться в серіалі Коли ми вдома 5 сезон серія 28 від 05.12.2018 на сайті Teleportal.ua, що у нього вийшло.</p><p>Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/vdoma/sezon-5/seriya-27" target="_blank">Коли ми вдома 5 сезон серія 27</a></p>

Синдром квочки: як вилікувати Оксану?

Всі серії | Сезон 5

Синдром квочки: як вилікувати Оксану?

Життя принесло приємний сюрприз Григорію Бакуліну: йому нарахували премію за час служби. Цілих десять тисяч гривень відразу...

У серіалі Коли ми вдома 5 сезон серія 28 від 05.10.2018 Григорій Іванович отримав на руки кровно зароблені за час служби гроші. Тепер він марніє над златом, як той Кощій Безсмертний, постійно перераховує і планує витрати. Що купити на такі великі гроші? Новий спінінг, шапочку з вентилятором або, може бути, човен?.. Гроші настільки замутили розум Бакуліна, що він просто не міг відірватися від заповітних папірців. А тут ще Паша попросив у борг - йому потрібно якраз десять тисяч... Яким серйозним людям примудрився заборгувати Пірожуля? Як зрештою розпорядився своєю премією Григорій Іванович? Дивіться в улюбленій комедії Коли ми вдома 2018 онлайн.

Марина вирішила зробити подарунок чоловікові на честь десяти років роботи в поліції. Вона спеціально зайнялася репетиторством і почала потихеньку відкладати гроші. А ховала вона їх туди, куди нечупара-Андрій точно не полізе – в шафі з віником і совком.

Але бравий поліцейський Макаренко, звичайно ж, виявив таємничі конверти. Він влаштував ціле розслідування, щоб зрозуміти, що від нього приховує дружина. Звідки вона взяла стільки грошей, і чому нічого йому не сказала? Дивіться в серіалі Коли ми вдома 2018 28 серія, яку версію висунув Андрій.

Тарас виявив, що його дружина ні на хвилину не відходить від дочки. Марина досвідченим оком поставила діагноз: у Оксани - синдром квочки! Через це проходять багато молодих мам, коли вони просто не помічають нічого, крім дитини. Тарас вирішив спробувати витягти дружину в ресторан, щоб хоч трохи відволікти її від дитячих турбот... Дивіться в серіалі Коли ми вдома 5 сезон серія 28 від 05.12.2018 на сайті Teleportal.ua, що у нього вийшло.

Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням Коли ми вдома 5 сезон серія 27