Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Надія Бакуліна змінює імідж
<p><strong>До Насті Єрмакової звернулася жінка з трагедією в особистому житті: її чоловік завів молоденьку коханку. Засмучена клієнтка вважає, що єдиний спосіб повернути чоловіка - це пластична операція по збільшенню грудей...</strong></p><p>Жінки улюбленої комедії <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/vdoma/sezon-5" target="_blank">Коли ми вдома 5 сезон</a> серія 29 від 06.12.2018 всерйоз задумалися про те, чого ж їм не вистачає для щастя.</p><p>Настя все життя була впевнена в тому, що внутрішній світ жінки набагато важливіший, ніж її зовнішність. У цьому вона і намагалася переконати своїх клієнток.</p><p>Але тут біда постукала в будинок Єрмакових: у двері подзвонила молоденька дівчина із вражаючим бюстом і попросила передати подарунок для Олега. Чому непрохана гостя кличе Насті законного чоловіка... «ведмедиком»? Дивіться в серіалі Коли ми вдома 2018, як Настя всерйоз приревнувала чоловіка. І чому за Олегом раптом почали бігати красиві дівчата?</p><p>Не тільки Єрмакови переживають кризу в сімейних стосунках. Надія Бакуліна несподівано почала ревнувати чоловіка, який барвисто звеличував генеральську дружину під час застілля. Для Григорія Івановича це був всього лише тост, але Надю це всерйоз зачепило. Генеральська дружина - її ровесниця, але вона так добре виглядає... До того ж, Бакулін ніколи не співає такі дифірамби їй, законній дружині.</p><p>Надя приступила до дій: вона вирішила кардинально змінити свій імідж! Жінка в будь-якому віці хоче, щоб чоловік дивився на неї із захопленням. Бакуліна звернулася до відомої модниці Каті, щоб та допомогла їй із підбором одягу і макіяжу... Дивіться в серіалі Коли ми вдома 5 сезон серія 29 від 06.12.2018 на сайті Teleportal.ua!</p><p>Як Григорій Іванович відреагував на несподіване перетворення дружини? Чи вирішила Настя Єрмакова проблеми у своїй родині? Не пропустіть нові історії про улюблених героїв!</p><p>Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/vdoma/sezon-5/seriya-28" target="_blank">Коли ми вдома 5 сезон серія 28</a></p>

Надія Бакуліна змінює імідж

Всі серії | Сезон 5

Надія Бакуліна змінює імідж

До Насті Єрмакової звернулася жінка з трагедією в особистому житті: її чоловік завів молоденьку коханку. Засмучена клієнтка вважає, що єдиний спосіб повернути чоловіка - це пластична операція по збільшенню грудей...

Жінки улюбленої комедії Коли ми вдома 5 сезон серія 29 від 06.12.2018 всерйоз задумалися про те, чого ж їм не вистачає для щастя.

Настя все життя була впевнена в тому, що внутрішній світ жінки набагато важливіший, ніж її зовнішність. У цьому вона і намагалася переконати своїх клієнток.

Але тут біда постукала в будинок Єрмакових: у двері подзвонила молоденька дівчина із вражаючим бюстом і попросила передати подарунок для Олега. Чому непрохана гостя кличе Насті законного чоловіка... «ведмедиком»? Дивіться в серіалі Коли ми вдома 2018, як Настя всерйоз приревнувала чоловіка. І чому за Олегом раптом почали бігати красиві дівчата?

Не тільки Єрмакови переживають кризу в сімейних стосунках. Надія Бакуліна несподівано почала ревнувати чоловіка, який барвисто звеличував генеральську дружину під час застілля. Для Григорія Івановича це був всього лише тост, але Надю це всерйоз зачепило. Генеральська дружина - її ровесниця, але вона так добре виглядає... До того ж, Бакулін ніколи не співає такі дифірамби їй, законній дружині.

Надя приступила до дій: вона вирішила кардинально змінити свій імідж! Жінка в будь-якому віці хоче, щоб чоловік дивився на неї із захопленням. Бакуліна звернулася до відомої модниці Каті, щоб та допомогла їй із підбором одягу і макіяжу... Дивіться в серіалі Коли ми вдома 5 сезон серія 29 від 06.12.2018 на сайті Teleportal.ua!

Як Григорій Іванович відреагував на несподіване перетворення дружини? Чи вирішила Настя Єрмакова проблеми у своїй родині? Не пропустіть нові історії про улюблених героїв!

Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням Коли ми вдома 5 сезон серія 28