Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Настя Єрмакова відлякує клієнток чоловіка
<p>Будь-яка жінка, навіть золота дружина, буде ревнувати свого чоловіка. Незалежно від віку і кількості прожитих разом років. Надія Бакуліна і Настя Єрмакова почали підозрювати своїх чоловіків...</p><p><strong>У серіалі </strong><a href="https://teleportal.ua/serials/stb/vdoma/sezon-5" target="_blank"><strong>Коли ми вдома 5 сезон</strong></a><strong> 32 серія від 11.12.2018 Олег Єрмаков ледь не втратив всіх своїх клієнток.</strong></p><p>А вся справа в тому, що Настя вирішила зайти на сайт фітнес-клубу, де працює її чоловік. Там вона побачила фотографії благовірного, який тренує жінок... з явним акцентом на їх задню частину. Настю до глибини душі обурило, що її чоловік лапає чиїсь сідниці. Вона зажадала у Олега, щоб він відмовився від усіх клієнток. Інакше... Дивіться в улюбленої комедії Коли ми вдома, чим пригрозила чоловікові Настя.</p><p>Олегу дуже не хочеться йти на поступки, адже представниці прекрасної статі - це його основна клієнтура. Але... ви колись пробували зупинити розлюченого бика? Або ревниву дружину? Приблизно одна і та ж картина. Слідкуйте за розвитком подій в родині Єрмакових в серіалі Коли ми вдома 5 сезон.</p><p>Надія Бакуліна теж не на жарт приревнувала чоловіка.</p><p>Григорій Іванович старанно готувався до приїзду товариша по службі. Він навіть вирядився у свою парадну форму! Надя багато разів чула про таємничого «Грета», але ніколи його не бачила. Бакулін часто згадував про свого вірного друга, спільну службу і нічні дозори.</p><p><strong>Коли «товариш» Григорія Івановича нарешті прийшов у гості, Надя дуже неприємно здивувалася... Дивіться в серіалі Коли ми вдома 2018 32 серія, заради кого причепурився Бакулін.</strong></p><p>Зате Катя не ревнує Пірожулю. У них зовсім інша проблема.</p><p>Паша намагається усамітнитися, щоб трохи попрацювати над своїм новим дослідженням. Але йому щось постійно заважає. В основному, дружина...</p><p>Каті постійно потрібно радитися з Пашею. Куди піти з подружками? Чим оливки відрізняються від маслин? Яку футболку купити? Без думки чоловіка тут не обійтися!</p><p>Несподівано знайшлося дуже просте рішення проблеми: програма на телефоні, яка буде відповідати на всі ці питання.</p><p>Однак з часом Паша зрозумів, що «електронний чоловік» цілком може його замінити... Слідкуйте за розвитком історії в серіалі Коли ми вдома 5 сезон 32 серія від 11.12.2018 на сайті Teleportal.ua!</p><p>Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/vdoma/sezon-5/seriya-31" target="_blank">Коли ми вдома 5 сезон серія 31</a></p>

Настя Єрмакова відлякує клієнток чоловіка

Всі серії | Сезон 5

Настя Єрмакова відлякує клієнток чоловіка

Будь-яка жінка, навіть золота дружина, буде ревнувати свого чоловіка. Незалежно від віку і кількості прожитих разом років. Надія Бакуліна і Настя Єрмакова почали підозрювати своїх чоловіків...

У серіалі Коли ми вдома 5 сезон 32 серія від 11.12.2018 Олег Єрмаков ледь не втратив всіх своїх клієнток.

А вся справа в тому, що Настя вирішила зайти на сайт фітнес-клубу, де працює її чоловік. Там вона побачила фотографії благовірного, який тренує жінок... з явним акцентом на їх задню частину. Настю до глибини душі обурило, що її чоловік лапає чиїсь сідниці. Вона зажадала у Олега, щоб він відмовився від усіх клієнток. Інакше... Дивіться в улюбленої комедії Коли ми вдома, чим пригрозила чоловікові Настя.

Олегу дуже не хочеться йти на поступки, адже представниці прекрасної статі - це його основна клієнтура. Але... ви колись пробували зупинити розлюченого бика? Або ревниву дружину? Приблизно одна і та ж картина. Слідкуйте за розвитком подій в родині Єрмакових в серіалі Коли ми вдома 5 сезон.

Надія Бакуліна теж не на жарт приревнувала чоловіка.

Григорій Іванович старанно готувався до приїзду товариша по службі. Він навіть вирядився у свою парадну форму! Надя багато разів чула про таємничого «Грета», але ніколи його не бачила. Бакулін часто згадував про свого вірного друга, спільну службу і нічні дозори.

Коли «товариш» Григорія Івановича нарешті прийшов у гості, Надя дуже неприємно здивувалася... Дивіться в серіалі Коли ми вдома 2018 32 серія, заради кого причепурився Бакулін.

Зате Катя не ревнує Пірожулю. У них зовсім інша проблема.

Паша намагається усамітнитися, щоб трохи попрацювати над своїм новим дослідженням. Але йому щось постійно заважає. В основному, дружина...

Каті постійно потрібно радитися з Пашею. Куди піти з подружками? Чим оливки відрізняються від маслин? Яку футболку купити? Без думки чоловіка тут не обійтися!

Несподівано знайшлося дуже просте рішення проблеми: програма на телефоні, яка буде відповідати на всі ці питання.

Однак з часом Паша зрозумів, що «електронний чоловік» цілком може його замінити... Слідкуйте за розвитком історії в серіалі Коли ми вдома 5 сезон 32 серія від 11.12.2018 на сайті Teleportal.ua!

Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням Коли ми вдома 5 сезон серія 31