Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Привіт з минулого, ревнощі та гроші: пристрасті в родині Єрмакових
<p>Єрмакови зустріли старого друга Олега Германа. Чомусь Олег ніколи не розповідав про товариша, з яким прожив п'ять років у одній кімнаті. Що сталося між Єрмаковим і його другом?</p><p><strong>У серіалі </strong><a href="https://teleportal.ua/serials/stb/vdoma/sezon-5" target="_blank"><strong>Коли ми вдома 5 сезон</strong></a><strong> серія 36 від 18.12.2018 Єрмаков несподівано усвідомив, що його дружина - красива, розумна жінка, яка приваблює інших чоловіків. Більш того - вона може заробляти значно більше грошей, ніж звичайний фітнес-тренер... Самовпевненість Олега значно похитнулася.</strong></p><p>Єрмакова випадково зустріли Германа - старого друга Олега, з яким вони були дуже близькі в студентські роки. Чому Олег жодного разу не згадував про свого товариша? Дізнайтеся в серіалі Коли ми вдома 2018.</p><p>Справи у Германа йдуть добре: він працює у великій американській корпорації, отримує непогані гроші. А ще йому дуже сподобалася Настя... Як тільки Герман дізнався, що дружина Єрмакова працює психологом, як він тут же запропонував їй місце у своїй фірмі. Насті друг чоловіка теж припав до душі... Ось тут-то Олег і занервував!</p><p>Що більше турбує Єрмакова - банальні ревнощі або той факт, що його дружині запропонували дуже високооплачувану роботу? Дивіться в серіалі Коли ми вдома 2018 36 серія, як Олег поплатився за те, що не цінував свою другу половинку.</p><p><strong>У сім'ї Макаренко назрів конфлікт: Андрій і Марина посперечалися про те, як правильно виховувати хлопчика.</strong></p><p>Марина вважає, що будь-який конфлікт можна вирішити інтелігентно, словами. Андрій з нею не згоден - хлопчисько повинен вміти постояти за себе! Якщо потрібно, то і кулаками. Дивіться в серіалі Коли ми вдома 5 сезон 36 серія, хто з них мав рацію.</p><p>Тим часом, Григорій Бакулін придумав відмінну бізнес-схему. Він почав брати гроші у дружини на приватні уроки музики для улюбленого внука... Дивіться в серіалі Коли ми вдома 5 сезон серія 36 від 18.12.2018 на сайті Teleportal.ua, як насправді проходили ці уроки!</p><p>Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/vdoma/sezon-5/seriya-35" target="_blank">Коли ми вдома 5 сезон 35 серія</a></p>

Привіт з минулого, ревнощі та гроші: пристрасті в родині Єрмакових

Всі серії | Сезон 5

Привіт з минулого, ревнощі та гроші: пристрасті в родині Єрмакових

Єрмакови зустріли старого друга Олега Германа. Чомусь Олег ніколи не розповідав про товариша, з яким прожив п'ять років у одній кімнаті. Що сталося між Єрмаковим і його другом?

У серіалі Коли ми вдома 5 сезон серія 36 від 18.12.2018 Єрмаков несподівано усвідомив, що його дружина - красива, розумна жінка, яка приваблює інших чоловіків. Більш того - вона може заробляти значно більше грошей, ніж звичайний фітнес-тренер... Самовпевненість Олега значно похитнулася.

Єрмакова випадково зустріли Германа - старого друга Олега, з яким вони були дуже близькі в студентські роки. Чому Олег жодного разу не згадував про свого товариша? Дізнайтеся в серіалі Коли ми вдома 2018.

Справи у Германа йдуть добре: він працює у великій американській корпорації, отримує непогані гроші. А ще йому дуже сподобалася Настя... Як тільки Герман дізнався, що дружина Єрмакова працює психологом, як він тут же запропонував їй місце у своїй фірмі. Насті друг чоловіка теж припав до душі... Ось тут-то Олег і занервував!

Що більше турбує Єрмакова - банальні ревнощі або той факт, що його дружині запропонували дуже високооплачувану роботу? Дивіться в серіалі Коли ми вдома 2018 36 серія, як Олег поплатився за те, що не цінував свою другу половинку.

У сім'ї Макаренко назрів конфлікт: Андрій і Марина посперечалися про те, як правильно виховувати хлопчика.

Марина вважає, що будь-який конфлікт можна вирішити інтелігентно, словами. Андрій з нею не згоден - хлопчисько повинен вміти постояти за себе! Якщо потрібно, то і кулаками. Дивіться в серіалі Коли ми вдома 5 сезон 36 серія, хто з них мав рацію.

Тим часом, Григорій Бакулін придумав відмінну бізнес-схему. Він почав брати гроші у дружини на приватні уроки музики для улюбленого внука... Дивіться в серіалі Коли ми вдома 5 сезон серія 36 від 18.12.2018 на сайті Teleportal.ua, як насправді проходили ці уроки!

Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням Коли ми вдома 5 сезон 35 серія