Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Метушня навколо печива і жіноча дружба
<p><strong>Про жіночу дружбу можна сказати багато чого. Хтось вважає, що її не існує, хтось  - що жінки повинні підтримувати одна одну. Наталія Богданівна і Надія Бакуліна випробували свою багаторічну дружбу на міцність.</strong></p> <p>У серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/vdoma/sezon-5">Коли ми вдома 5 сезон</a> серія 42 від 26.12.2018 розігрався конфлікт через печиво.</p> <p>Надя і Наталія Богданівна готували особливу домашню випічку за фірмовим рецептом Місюри. Катя прийшла в такий захват від кулінарних здібностей своїх сусідок, що вирішила запропонувати їм взяти участь у конкурсі передачі «Все буде добре». Вона особисто віднесла печиво і внесла заявку на участь. Наталія Богданівна і Надя стали переможницями! Одна проблема: приз у програми тільки один, і його неможливо розділити між двома людьми. Журналістка проекту запропонувала обом жінкам прийти на кухню Все буде добре і позмагатися. Та, що приготує печиво краще, і стане переможницею конкурсу. Дивіться в серіалі Коли ми вдома 2018 42 серія, що для них виявилося важливішим - перемога або дружба.</p> <p>А ще у Наталі Богданівни і Надії Бакуліної з'явилася несподівана суперниця. Катя теж вирішила взяти участь у конкурсі, щоб довести своєму чоловікові, що вона вміє готувати. Дивіться в улюбленій  комедії Колі ми вдома 5 сезон серія 42, чи вийшло у неї.</p> <p><strong>Андрій Макаренко дізнався, що у собаки його начальника народилися цуценята. Він тут же захотів собаку, адже це мрія будь-яко</strong><strong>ї нормального людини! Але що про це сказала Марина? Дізнайтеся прямо зараз в серіалі Коли ми вдома 5 сезон серія 42.</strong></p> <p>Тепер Андрій намагається довести дружині, що він досить відповідальний для того, щоб займатися собакою. Як зазвичай це буває у житті бравого поліцейського Макаренко, без пригод не обійшлося... Дивіться в комедії Коли ми вдома 5 сезон серія 42 від 26.12.2018 на сайті Teleportal.ua, в які смішні ситуації потрапляв Андрій, щоб умовити дружину на собаку.</p> <p>Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/vdoma/sezon-5/seriya-41">Коли ми вдома 5 сезон серія 41</a></p>

Метушня навколо печива і жіноча дружба

Всі серії | Сезон 5

Метушня навколо печива і жіноча дружба

Про жіночу дружбу можна сказати багато чого. Хтось вважає, що її не існує, хтось  - що жінки повинні підтримувати одна одну. Наталія Богданівна і Надія Бакуліна випробували свою багаторічну дружбу на міцність.

У серіалі Коли ми вдома 5 сезон серія 42 від 26.12.2018 розігрався конфлікт через печиво.

Надя і Наталія Богданівна готували особливу домашню випічку за фірмовим рецептом Місюри. Катя прийшла в такий захват від кулінарних здібностей своїх сусідок, що вирішила запропонувати їм взяти участь у конкурсі передачі «Все буде добре». Вона особисто віднесла печиво і внесла заявку на участь. Наталія Богданівна і Надя стали переможницями! Одна проблема: приз у програми тільки один, і його неможливо розділити між двома людьми. Журналістка проекту запропонувала обом жінкам прийти на кухню Все буде добре і позмагатися. Та, що приготує печиво краще, і стане переможницею конкурсу. Дивіться в серіалі Коли ми вдома 2018 42 серія, що для них виявилося важливішим - перемога або дружба.

А ще у Наталі Богданівни і Надії Бакуліної з'явилася несподівана суперниця. Катя теж вирішила взяти участь у конкурсі, щоб довести своєму чоловікові, що вона вміє готувати. Дивіться в улюбленій  комедії Колі ми вдома 5 сезон серія 42, чи вийшло у неї.

Андрій Макаренко дізнався, що у собаки його начальника народилися цуценята. Він тут же захотів собаку, адже це мрія будь-якої нормального людини! Але що про це сказала Марина? Дізнайтеся прямо зараз в серіалі Коли ми вдома 5 сезон серія 42.

Тепер Андрій намагається довести дружині, що він досить відповідальний для того, щоб займатися собакою. Як зазвичай це буває у житті бравого поліцейського Макаренко, без пригод не обійшлося... Дивіться в комедії Коли ми вдома 5 сезон серія 42 від 26.12.2018 на сайті Teleportal.ua, в які смішні ситуації потрапляв Андрій, щоб умовити дружину на собаку.

Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням Коли ми вдома 5 сезон серія 41