Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Хвилина слави Андрія Макаренка
<p>Андрій Макаренко готується до концерту, який може змінити його життя. На кону стоїть його кар'єра!</p><p><strong>У комедії </strong><a href="https://teleportal.ua/serials/stb/vdoma/sezon-5" target="_blank"><strong>Коли ми вдома 5 сезон</strong></a><strong> серія 6 ​​бравий поліцейський Андрій начебто збожеволів на підготовці до концерту.</strong></p><p>Він розучує улюблену пісню генерала, який буде присутній на заході. Від того, наскільки добре Макаренко заспіває, залежить його можливе підвищення. Тепер він репетирує на кухні, у таксі, в ліфті і навіть в подружній спальні. Його дружина Марина поступово втрачає терпіння: мало того, що чоловік постійно співає, так ще і романтичний вечір зірвався через кляту пісню! Чи варто можливість підвищення конфлікту в родині? Як хворе горло може допомогти Андрію з виступом? Дивіться в серіалі Коли ми вдома 2018 6 серія.</p><p><strong>Онук Григорія і Надії Бакулін в Колі ми вдома 6 серія теж готується до дуже важливого виступу.</strong></p><p>Тільки дідусь про те не знає: Бакулін впевнений в тому, що його онук займається футболом, у той час як насправді Славік вчиться танцювати... Бабуся усіма силами приховує секрет онука. Як відреагує Григорій, коли він дізнається, що його онукові подобається балет? Що зробить суворий дідусь, щоб відвернути онука від «жіночих танців»? Дивіться онлайн Коли ми вдома 5 сезон серія 6.</p><p>Наталія Богданівна зіткнулася з несподіваним конкурентом в боротьбі на звання найкращої бабусі.</p><p>Щоб полегшити собі життя, Оксана і Тарас накупили різноманітної техніки - радіо-няню, мультиварку для дитячого харчування і диво-колиска, яка гойдається сама по собі. Таке відчуття, що тепер дитині зовсім не потрібна бабуся! Наталія Богданівна вирішила за всяку ціну довести, що людські руки завжди будуть краще, ніж новомодні технічні пристосування. Навіть якщо через це постраждають інші люди. На що може піти рішуча бабуся? Дивіться в серіалі Коли ми вдома 2018 6 серія.</p><p>Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/vdoma/sezon-5/seriya-5" target="_blank">Коли ми вдома 5 сезон серія 5</a></p>

Хвилина слави Андрія Макаренка

Всі серії | Сезон 5

Хвилина слави Андрія Макаренка

Андрій Макаренко готується до концерту, який може змінити його життя. На кону стоїть його кар'єра!

У комедії Коли ми вдома 5 сезон серія 6 ​​бравий поліцейський Андрій начебто збожеволів на підготовці до концерту.

Він розучує улюблену пісню генерала, який буде присутній на заході. Від того, наскільки добре Макаренко заспіває, залежить його можливе підвищення. Тепер він репетирує на кухні, у таксі, в ліфті і навіть в подружній спальні. Його дружина Марина поступово втрачає терпіння: мало того, що чоловік постійно співає, так ще і романтичний вечір зірвався через кляту пісню! Чи варто можливість підвищення конфлікту в родині? Як хворе горло може допомогти Андрію з виступом? Дивіться в серіалі Коли ми вдома 2018 6 серія.

Онук Григорія і Надії Бакулін в Колі ми вдома 6 серія теж готується до дуже важливого виступу.

Тільки дідусь про те не знає: Бакулін впевнений в тому, що його онук займається футболом, у той час як насправді Славік вчиться танцювати... Бабуся усіма силами приховує секрет онука. Як відреагує Григорій, коли він дізнається, що його онукові подобається балет? Що зробить суворий дідусь, щоб відвернути онука від «жіночих танців»? Дивіться онлайн Коли ми вдома 5 сезон серія 6.

Наталія Богданівна зіткнулася з несподіваним конкурентом в боротьбі на звання найкращої бабусі.

Щоб полегшити собі життя, Оксана і Тарас накупили різноманітної техніки - радіо-няню, мультиварку для дитячого харчування і диво-колиска, яка гойдається сама по собі. Таке відчуття, що тепер дитині зовсім не потрібна бабуся! Наталія Богданівна вирішила за всяку ціну довести, що людські руки завжди будуть краще, ніж новомодні технічні пристосування. Навіть якщо через це постраждають інші люди. На що може піти рішуча бабуся? Дивіться в серіалі Коли ми вдома 2018 6 серія.

Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням Коли ми вдома 5 сезон серія 5