Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Болівія: робота тренера жаб’ячої команди і збирача небезпечних плодів
<p>Ким тільки не працювали ведучі шоу «Особливості національної роботи» 4 сезон: годувальниками, рибалками, збирачами кави й садівниками коки. Проте Андрюліку й Олежці є чим вас дивувати далі!</p> <p>Команда проекту <a href="https://teleportal.ua/show/ictv/osobennosty-natsionalnoy-ohoty/sezon-4">«Особливості національної роботи» 4 сезон</a> у 19 випуску від 06.04.2019 побувала в країні, яка подарувала світові картоплю! Там, де шаманам довіряють усе своє життя! Здогадалися де? І ще одна підказка — влада цієї держави досі використовує криваві та смертоносні покарання. Це — Болівія. У 19 випуску «Особливості національної роботи» Олег та Андрій поринули у минуле століття! Адже Болівія вважається однією з економічно не розвинутих країн світу. Здається, ця подорож була одною з найскладніших за все шоу. Чи змогли хлопці знайти високооплачувану роботу?</p> <p>Андрій Зрожевський першим вирушив до свого роботодавця. Надворі була ніч, а це найнебезпечніша пора на вулицях Болівії. Саме в цей час у країні процвітає нелегальне виробництво наркотиків! Андрюліка це вже насторожило…</p> <p>У 19 випуску «Особливості національної роботи» ICTV Зрожевський став працювати ловцем жаб у готелі! Так, так, вам не почулося. Але звідки в номерах жаби? Ба більше, чи вони не загрожують здоров’ю людей? Дізнайтеся вже за мить.</p> <p>На Олега Шевчука чекала дуже делікатна робота. У проекті «Особливості національної роботи» 4 сезон 19 випуск він став плекальником найпопулярнішого фрукта Болівії гуаяви! Суть роботи ось у чому: Олежка мусить захистити недозрілі плоди, аби вберегти їх від знищення. Але чим і як він це робив, шокувало усю знімальну групу шоу. Дізнайтеся і ви про секретні способи захисту вишуканих фруктів.</p> <p>Найголовніше питання: чи змогли Олег і Андрій заробити трохи грошей на власний відпочинок? Дивіться онлайн «Особливості національної роботи» 19 випуск 4 сезон на Teleportal.ua.</p> <p>Якщо ви пропустили попередні випуски, не гайте часу — переходьте за посиланням і дивіться <a href="https://teleportal.ua/show/ictv/osobennosty-natsionalnoy-ohoty/sezon-4/vipusk-18">«Особливості національної роботи» 4 сезон 18 випуск</a>.</p>

Болівія: робота тренера жаб’ячої команди і збирача небезпечних плодів

Всі випуски | Сезон 4

Болівія: робота тренера жаб’ячої команди і збирача небезпечних плодів

Ким тільки не працювали ведучі шоу «Особливості національної роботи» 4 сезон: годувальниками, рибалками, збирачами кави й садівниками коки. Проте Андрюліку й Олежці є чим вас дивувати далі!

Команда проекту «Особливості національної роботи» 4 сезон у 19 випуску від 06.04.2019 побувала в країні, яка подарувала світові картоплю! Там, де шаманам довіряють усе своє життя! Здогадалися де? І ще одна підказка — влада цієї держави досі використовує криваві та смертоносні покарання. Це — Болівія. У 19 випуску «Особливості національної роботи» Олег та Андрій поринули у минуле століття! Адже Болівія вважається однією з економічно не розвинутих країн світу. Здається, ця подорож була одною з найскладніших за все шоу. Чи змогли хлопці знайти високооплачувану роботу?

Андрій Зрожевський першим вирушив до свого роботодавця. Надворі була ніч, а це найнебезпечніша пора на вулицях Болівії. Саме в цей час у країні процвітає нелегальне виробництво наркотиків! Андрюліка це вже насторожило…

У 19 випуску «Особливості національної роботи» ICTV Зрожевський став працювати ловцем жаб у готелі! Так, так, вам не почулося. Але звідки в номерах жаби? Ба більше, чи вони не загрожують здоров’ю людей? Дізнайтеся вже за мить.

На Олега Шевчука чекала дуже делікатна робота. У проекті «Особливості національної роботи» 4 сезон 19 випуск він став плекальником найпопулярнішого фрукта Болівії гуаяви! Суть роботи ось у чому: Олежка мусить захистити недозрілі плоди, аби вберегти їх від знищення. Але чим і як він це робив, шокувало усю знімальну групу шоу. Дізнайтеся і ви про секретні способи захисту вишуканих фруктів.

Найголовніше питання: чи змогли Олег і Андрій заробити трохи грошей на власний відпочинок? Дивіться онлайн «Особливості національної роботи» 19 випуск 4 сезон на Teleportal.ua.

Якщо ви пропустили попередні випуски, не гайте часу — переходьте за посиланням і дивіться «Особливості національної роботи» 4 сезон 18 випуск.