Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Привіт, Мексика!
<p>У шоу Особливості національної роботи 4 сезон випуск 1 від 01.09.2018 ведучі Андрій Зрожевський та Олег Шевчук прилетіли в колоритну Мексику – країну екзотики, гарної природи й могутніх наркобаронів! Хлопці посміялися: всі нелегали тікають у США, а українці – навпаки, до Мексику. Дивись тревел-шоу ICTV Особливості національної роботи випуск 1 і дізнайся, що таке Стіна сліз і як мексиканці роблять пропозицію руки і серця.</p><p><strong>Перший день у Мексиці: Особливості національної роботи 4 сезон випуск 1</strong></p><p>Уже за старою традицією ведучі шоу Особливості національної роботи 1 випуск 4 сезон отримали два однакових конверта – всередині інформація про ім'я та адресу роботодавця й жодних натяків на те, чим хлопці будуть займатися.</p><p>Олега в перший робочий день занесло до портового селища. Тут він освоював професію мисливця на лобстерів! У ведучого було багато вражень: мотор човна працював на дроті, а дно протікало, потім бос почав натягувати на себе три гідрокостюми! Навіщо стільки спецодягу й скільки людей повинно бути в команді, щоб зібрати вилов? А також навіщо рибалки кожен човен відправляють на воду всім узбережжям? Дивись Особливості національної роботи 1 випуск.</p><p>А ось Андрію пощастило більше. Він приїхав до благополучного району з рівними дорогами й однаковими доглянутими будиночками, як в американському передмісті. Виявилося, що йому випав жереб чистити басейни «дуже-дуже-дуже» багатих людей Мексики й побувати в оселі наркодилера! Не пропусти в шоу Особливості національної роботи випуск 1 від 01.02.2018 майстер-клас, як правильно чистити басейн, і дізнайся, чому багаті мексиканці люблять прислугу європейської зовнішності.</p><p><strong>Другий роботи день у шоу Особливості національної роботи 1 випуск 4 сезон</strong></p><p>На 2 день Олегу відкриється найбільша таємниця Мексики: майстерність робити сомбреро. Виявилося, що це трудомістке заняття! А Андрій Зрожевський потрапив до притулку для покинутих собак. Дізнайся, з яких нелюдських умов працівники розплідника забирають псів і що означає назва сомбреро?</p><p>Дивись онлайн Особливості національної роботи 1 випуск 4 сезону на Teleportal.ua.</p>

Привіт, Мексика!

Всі випуски | Сезон 4

Привіт, Мексика!

У шоу Особливості національної роботи 4 сезон випуск 1 від 01.09.2018 ведучі Андрій Зрожевський та Олег Шевчук прилетіли в колоритну Мексику – країну екзотики, гарної природи й могутніх наркобаронів! Хлопці посміялися: всі нелегали тікають у США, а українці – навпаки, до Мексику. Дивись тревел-шоу ICTV Особливості національної роботи випуск 1 і дізнайся, що таке Стіна сліз і як мексиканці роблять пропозицію руки і серця.

Перший день у Мексиці: Особливості національної роботи 4 сезон випуск 1

Уже за старою традицією ведучі шоу Особливості національної роботи 1 випуск 4 сезон отримали два однакових конверта – всередині інформація про ім'я та адресу роботодавця й жодних натяків на те, чим хлопці будуть займатися.

Олега в перший робочий день занесло до портового селища. Тут він освоював професію мисливця на лобстерів! У ведучого було багато вражень: мотор човна працював на дроті, а дно протікало, потім бос почав натягувати на себе три гідрокостюми! Навіщо стільки спецодягу й скільки людей повинно бути в команді, щоб зібрати вилов? А також навіщо рибалки кожен човен відправляють на воду всім узбережжям? Дивись Особливості національної роботи 1 випуск.

А ось Андрію пощастило більше. Він приїхав до благополучного району з рівними дорогами й однаковими доглянутими будиночками, як в американському передмісті. Виявилося, що йому випав жереб чистити басейни «дуже-дуже-дуже» багатих людей Мексики й побувати в оселі наркодилера! Не пропусти в шоу Особливості національної роботи випуск 1 від 01.02.2018 майстер-клас, як правильно чистити басейн, і дізнайся, чому багаті мексиканці люблять прислугу європейської зовнішності.

Другий роботи день у шоу Особливості національної роботи 1 випуск 4 сезон

На 2 день Олегу відкриється найбільша таємниця Мексики: майстерність робити сомбреро. Виявилося, що це трудомістке заняття! А Андрій Зрожевський потрапив до притулку для покинутих собак. Дізнайся, з яких нелюдських умов працівники розплідника забирають псів і що означає назва сомбреро?

Дивись онлайн Особливості національної роботи 1 випуск 4 сезону на Teleportal.ua.