Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Уроки алхімії: як у Панамі перетворюють пластмасу в золото?
<p><strong>Веселі українські хлопці Андрюлік і Олежка сьогодні працювали не просто в країні, а біля стратегічного об'єкта – панамського каналу. Їм довелося приборкувати змій, бігати за черепахами, дресирувати рибу й навіть навчитися перетворювати пластмасу в золото!</strong></p><p>Сьогодні ведучі шоу <a href="https://teleportal.ua/show/ictv/osobennosty-natsionalnoy-ohoty/sezon-4" target="_blank">Особливості національної роботи 4 сезон</a> випуск 10 від 03.11.2018 опинилися в єдиному місці на планеті, де можна викупатися відразу в Тихому океані та Карибському морі, а оператор каналу натисненням однієї кнопки може регулювати не тільки рівень води, але й рівень економіки! Хлопці вирушили шукати роботу в провінції Панами Лос-Сантос.</p><p><strong>Чи вистачило в Зрожевського сміливості приборкати змій та інших рептилій у проекті Особливості національної роботи 10 випуск</strong></p><p>У перший робочий день Андрюха потрапив до розплідника для рептилій. В основному, тут тримають змій різних видів, крокодилів і черепах. Завдання ведучого полягало в тому, щоб чистити клітки й одночасно розважати тварин своєю присутністю. Зблизитися з рептиліями Зрожевському не допомогло й те, що він змія за зодіаком. А найбільші веселощі в шоу ICTV Особливості національної роботи випуск 10 почалися, коли Андрій чистив вольєр черепах і кайманів.</p><p>Виявилося, що ці види чудово ладнають між собою. Черепахи відпочивали прямо на спинах крокодилів! А хто пустував у басейні ніяк не хотіли з нього вилазити. Поки Андрій витягав одних черепах із води – інші знову в неї пірнали. Нічого спільного зі стереотипом про повільних черепах – зробив висновок Зрожевський. Ведучому Особливостей національного роботи все-таки вдалося виманити рептилій. Яким несподіваним чарівним засобом? Дивись у новому випуску.</p><p><strong>У цей час Олежик займався виробництвом креветок</strong></p><p>Завод, на який потрапив Олег, володіє 150 озерами з креветками. Несподівано та марнотратно, але рибу, що теж водиться в цій воді, викидають, як непотрібний субпродукт! Як сірі непривабливі морепродукти перетворюються в апетитний делікатес – дивись у Особливостях національної роботи 4 сезон 10 випуск.</p><p><strong>Не пропусти секретів алхімії від Андрюліка Зрожевського!</strong></p><p>Хлопцеві пощастило потрапити в компанію, яка робить традиційні панамські прикраси. Усі вироби – копії тих, що колись знайшли в гробницях індіанців, тільки набагато дешевше. Як виробникам вдається заощадити на матеріалах і зробити золото з пластмаси?</p><p><strong>Дивись онлайн Особливості національної роботи 4 сезон випуск 10 від 03.11.2018 на сайті Teleportal.ua.</strong></p><p><strong>Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись </strong><a href="https://teleportal.ua/show/ictv/osobennosty-natsionalnoy-ohoty/sezon-4/vypusk-9" target="_blank"><strong>Особливості національної роботи 4 сезон випуск 9</strong></a><strong>.</strong></p>

Уроки алхімії: як у Панамі перетворюють пластмасу в золото?

Всі випуски | Сезон 4

Уроки алхімії: як у Панамі перетворюють пластмасу в золото?

Веселі українські хлопці Андрюлік і Олежка сьогодні працювали не просто в країні, а біля стратегічного об'єкта – панамського каналу. Їм довелося приборкувати змій, бігати за черепахами, дресирувати рибу й навіть навчитися перетворювати пластмасу в золото!

Сьогодні ведучі шоу Особливості національної роботи 4 сезон випуск 10 від 03.11.2018 опинилися в єдиному місці на планеті, де можна викупатися відразу в Тихому океані та Карибському морі, а оператор каналу натисненням однієї кнопки може регулювати не тільки рівень води, але й рівень економіки! Хлопці вирушили шукати роботу в провінції Панами Лос-Сантос.

Чи вистачило в Зрожевського сміливості приборкати змій та інших рептилій у проекті Особливості національної роботи 10 випуск

У перший робочий день Андрюха потрапив до розплідника для рептилій. В основному, тут тримають змій різних видів, крокодилів і черепах. Завдання ведучого полягало в тому, щоб чистити клітки й одночасно розважати тварин своєю присутністю. Зблизитися з рептиліями Зрожевському не допомогло й те, що він змія за зодіаком. А найбільші веселощі в шоу ICTV Особливості національної роботи випуск 10 почалися, коли Андрій чистив вольєр черепах і кайманів.

Виявилося, що ці види чудово ладнають між собою. Черепахи відпочивали прямо на спинах крокодилів! А хто пустував у басейні ніяк не хотіли з нього вилазити. Поки Андрій витягав одних черепах із води – інші знову в неї пірнали. Нічого спільного зі стереотипом про повільних черепах – зробив висновок Зрожевський. Ведучому Особливостей національного роботи все-таки вдалося виманити рептилій. Яким несподіваним чарівним засобом? Дивись у новому випуску.

У цей час Олежик займався виробництвом креветок

Завод, на який потрапив Олег, володіє 150 озерами з креветками. Несподівано та марнотратно, але рибу, що теж водиться в цій воді, викидають, як непотрібний субпродукт! Як сірі непривабливі морепродукти перетворюються в апетитний делікатес – дивись у Особливостях національної роботи 4 сезон 10 випуск.

Не пропусти секретів алхімії від Андрюліка Зрожевського!

Хлопцеві пощастило потрапити в компанію, яка робить традиційні панамські прикраси. Усі вироби – копії тих, що колись знайшли в гробницях індіанців, тільки набагато дешевше. Як виробникам вдається заощадити на матеріалах і зробити золото з пластмаси?

Дивись онлайн Особливості національної роботи 4 сезон випуск 10 від 03.11.2018 на сайті Teleportal.ua.

Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись Особливості національної роботи 4 сезон випуск 9.