Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Олежка й Андрюха випробовують професії древніх інків
<p><strong>Цього разу відчайдушні українські хлопці шукали пригоди в стародавній і містичної країні Перу – батьківщині інків. Саме тут знаходиться нове чудо світу – Мачу-Пікчу. Клімат особливо жаркий, а від висоти над рівнем моря можна легко дістати гірську хворобу.</strong></p><p>Андрію Зрожевсткому в перший робочий день проекту <a href="https://teleportal.ua/ru/show/ictv/osobennosty-natsionalnoy-ohoty/sezon-4" target="_blank">Особливості національної роботи 4 сезон</a> випуск 11 від 10.11.2018 пощастило працювати в будівлі, яку спроектував відомий Гюстав Ейфель! Не дивлячись на французький фундамент, роботу ведучий отримав майже рідну для України – вантажником. Сьогодні хлопець працював на ринку Сан Педро та доставляв до роздрібних точок хліб, овочі і чай.</p><p>Олегу теж пощастило! У шоу телеканалу ICTV Особливості національної роботи випуск 11 він асистував зірці – Тоні де Сузу, чемпіону в змішаних єдиноборствах, почерк якого – поєднання вільної боротьби з бразильським джиу-джитсу. Зараз Тоні пішов із великого рингу і вчить нових бійців. У 11 випуску Особливості національної роботи 4 сезон Шевчуку довелося нелегко – він виконував роль спаринг-партнера учнів де Суза. Уперше ведучий не заробив грошей! Невже все було так погано?</p><p><strong>Дивись Особливості національної роботи: як українські хлопці намагалися заробити на туристах у Перу</strong></p><p>Від боротьби до священного смирення – в 11 випуску Особливостей національного роботи Олег освоїв стародавню професію мийника священних каменів. Реліквії залишилися від поселень інків і, шануючи традиції, їх досі омивають водою з священного джерела!</p><p>А як на туристах заробляв Зрожевський? І до чого тут коні?</p><p><strong>Дивись онлайн Особливості національної роботи 4 сезон 11 випуск від 10.11.2018 на сайті Teleportal.ua.</strong></p><p><strong>Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись онлайн </strong><a href="https://teleportal.ua/show/ictv/osobennosty-natsionalnoy-ohoty/sezon-4/vypusk-10" target="_blank"><strong>Особливості національної роботи 4 сезон випуск 10</strong></a><strong>.</strong></p>

Олежка й Андрюха випробовують професії древніх інків

Всі випуски | Сезон 4

Олежка й Андрюха випробовують професії древніх інків

Цього разу відчайдушні українські хлопці шукали пригоди в стародавній і містичної країні Перу – батьківщині інків. Саме тут знаходиться нове чудо світу – Мачу-Пікчу. Клімат особливо жаркий, а від висоти над рівнем моря можна легко дістати гірську хворобу.

Андрію Зрожевсткому в перший робочий день проекту Особливості національної роботи 4 сезон випуск 11 від 10.11.2018 пощастило працювати в будівлі, яку спроектував відомий Гюстав Ейфель! Не дивлячись на французький фундамент, роботу ведучий отримав майже рідну для України – вантажником. Сьогодні хлопець працював на ринку Сан Педро та доставляв до роздрібних точок хліб, овочі і чай.

Олегу теж пощастило! У шоу телеканалу ICTV Особливості національної роботи випуск 11 він асистував зірці – Тоні де Сузу, чемпіону в змішаних єдиноборствах, почерк якого – поєднання вільної боротьби з бразильським джиу-джитсу. Зараз Тоні пішов із великого рингу і вчить нових бійців. У 11 випуску Особливості національної роботи 4 сезон Шевчуку довелося нелегко – він виконував роль спаринг-партнера учнів де Суза. Уперше ведучий не заробив грошей! Невже все було так погано?

Дивись Особливості національної роботи: як українські хлопці намагалися заробити на туристах у Перу

Від боротьби до священного смирення – в 11 випуску Особливостей національного роботи Олег освоїв стародавню професію мийника священних каменів. Реліквії залишилися від поселень інків і, шануючи традиції, їх досі омивають водою з священного джерела!

А як на туристах заробляв Зрожевський? І до чого тут коні?

Дивись онлайн Особливості національної роботи 4 сезон 11 випуск від 10.11.2018 на сайті Teleportal.ua.

Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись онлайн Особливості національної роботи 4 сезон випуск 10.