Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Андрій пішов до армії, а Олег заговорював булочки
<p><strong>Ведучі шоу Особливості національної роботи вирушили в третє за величиною місто Еквадору – Куенко, заробляти свій перший мільйон.</strong></p><p><br></p><p>Не дарма в проекті <a href="https://teleportal.ua/show/ictv/osobennosty-natsionalnoy-ohoty/sezon-4" target="_blank">Особливості національної роботи 4 сезон</a> випуск 13 від 01.12.2018 Андрюлік і Олежка приїхали саме в Куенко за такими великими грошима. Адже він вважається містом мільйонерів! Тут розташовано безліч об'єктів всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. До того ж городяни по натурі дуже доброзичливі: хорошим тоном вважається посміхнутися й привітатися з незнайомцем.</p><p><br></p><p><strong>Прання на мільйон</strong></p><p>У шоу Особливості національної роботи 13 випуск Андрію Зрожевському трапилась непоказна професія – він прав речі в річці. Але, як виявилося, це прання – справжній ритуал. Ведучий чистив речі найвпливовішої родини в місті, яка зберігає свою владу ось уже 500 років. За легендою їхній предок був дуже бідним і одного разу, через 2 дні після прання лахміття в місцевій водоймі, знайшов скарб, залишений піратами. Він став стартовим капіталом для багатьох поколінь і початком традиції. Тепер декотрі члени сім'ї самі вимивають у річці речі, а деякі наймають ведучих шоу ICTV Особливості національної роботи.</p><p><br></p><p><strong>«Карпатського мольфара» в пекарі!</strong></p><p>А ось Олег Шевчук потрапив на роботу в кафетерій класу люкс із власною пекарнею. Він думав, що сьогодні готуватиме запашні круасани й булочки, що тануть у роті. Але де там! Як наближеному до містичних матерій, йому доручили пекти традиційну ляльку Гуа-Гуа з хліба. Місцеві вважають її покровителькою мертвих і захисницею живих. Чи впорався український хлопець? <strong>Дивись Особливості національної роботи 4 сезон 13 випуск від 01.12.2018 на сайті Teleportal.ua.</strong></p><p><br></p><p><strong>Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись </strong><a href="https://teleportal.ua/show/ictv/osobennosty-natsionalnoy-ohoty/sezon-4/vypusk-12" target="_blank"><strong>Особливості національної роботи 4 сезон 12 випуск</strong></a><strong>.</strong></p>

Андрій пішов до армії, а Олег заговорював булочки

Всі випуски | Сезон 4

Андрій пішов до армії, а Олег заговорював булочки

Ведучі шоу Особливості національної роботи вирушили в третє за величиною місто Еквадору – Куенко, заробляти свій перший мільйон.


Не дарма в проекті Особливості національної роботи 4 сезон випуск 13 від 01.12.2018 Андрюлік і Олежка приїхали саме в Куенко за такими великими грошима. Адже він вважається містом мільйонерів! Тут розташовано безліч об'єктів всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. До того ж городяни по натурі дуже доброзичливі: хорошим тоном вважається посміхнутися й привітатися з незнайомцем.


Прання на мільйон

У шоу Особливості національної роботи 13 випуск Андрію Зрожевському трапилась непоказна професія – він прав речі в річці. Але, як виявилося, це прання – справжній ритуал. Ведучий чистив речі найвпливовішої родини в місті, яка зберігає свою владу ось уже 500 років. За легендою їхній предок був дуже бідним і одного разу, через 2 дні після прання лахміття в місцевій водоймі, знайшов скарб, залишений піратами. Він став стартовим капіталом для багатьох поколінь і початком традиції. Тепер декотрі члени сім'ї самі вимивають у річці речі, а деякі наймають ведучих шоу ICTV Особливості національної роботи.


«Карпатського мольфара» в пекарі!

А ось Олег Шевчук потрапив на роботу в кафетерій класу люкс із власною пекарнею. Він думав, що сьогодні готуватиме запашні круасани й булочки, що тануть у роті. Але де там! Як наближеному до містичних матерій, йому доручили пекти традиційну ляльку Гуа-Гуа з хліба. Місцеві вважають її покровителькою мертвих і захисницею живих. Чи впорався український хлопець? Дивись Особливості національної роботи 4 сезон 13 випуск від 01.12.2018 на сайті Teleportal.ua.


Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись Особливості національної роботи 4 сезон 12 випуск.