Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Як приготувати такос і стати справжнім музикантом Маріачі?
<p>У проекті Особливості національної роботі випуск 2 від 08.09.2018 ведучі досліджували ринок праці в столиці Мексики – Мехіко. Це справжнє місто латино-американських контрастів: поруч із дорогими хмарочосами і стародавньою архітектурою живуть люди в нетрях, недобудовах і підвалах. Густота населення Мехіко дуже висока – тут оселилася 5 частина всіх жителів країни!</p><p>Дивись Особливості національної роботи 2 випуск 4 сезон – буде весело! Ти дізнаєшся, які головні інгредієнти використовуються для приготування справжнього мексиканського такос, як Андрій перевтілився в Антоніо Бандераса, а Олег – в Адріано Челентано, і чи багато заробляють вуличні музиканти?</p><p><strong>Перший день в шоу ICTV Особливості національної роботи випуск 2</strong></p><p>На нову роботу Андрію Зрожевському, незмінного ведучому проекту Особливості національної роботи, довелося йти о 3 годині ночі. Досвідчений хлопець навіть злякався: яка легальна робота може бути в Мехіко в такий час? Невже йому доведеться працювати на один із 7 основних мексиканських наркокортелів?.. Але, виявилося, все не так серйозно: у 2 випуску Особливості національної роботи Андрій мав готувати та продавати такос – національну страву країни. Виявляється, у мексиканській кухні налічують 2500 начинок для цих делікатесів. Наш ведучий готував тільки 20.</p><p>Дивись Особливості національної роботи випуск 2 сезон 4 і дізнайся, як Андрій без знання мови розбирався, чого ж хочуть його клієнти, і як він вирішив боротися з конкурентами!</p><p>Найважча робота, вже за традицією, дісталася Олегу Шевчуку. У 2 випуску Особливості національної роботи він навчався виробляти цеглу. Хлопцеві довелося тягати гляну з кар'єру на тачці та місити її з водою і гноєм голими ногами!</p><p><strong>Другий робочий день у проекті Особливості національної роботи 2 випуск 4 сезон</strong></p><p>Другий день видався набагато цікавішим і приємнішим для хлопців. Олег потрапив на роботу до американської компанії, яка переробляє для зйомок серіалів старі голлівудські декорації. А Андрій освоював мистецтво бути музикантом Маріачі!</p><p>Дивись Особливості національної роботи 2 випуск від 08.09.2018 та дізнайся, що відбувається за голлівудським кадром і на яке видовище ведучі витратили свій заробіток!</p>

Як приготувати такос і стати справжнім музикантом Маріачі?

Всі випуски | Сезон 4

Як приготувати такос і стати справжнім музикантом Маріачі?

У проекті Особливості національної роботі випуск 2 від 08.09.2018 ведучі досліджували ринок праці в столиці Мексики – Мехіко. Це справжнє місто латино-американських контрастів: поруч із дорогими хмарочосами і стародавньою архітектурою живуть люди в нетрях, недобудовах і підвалах. Густота населення Мехіко дуже висока – тут оселилася 5 частина всіх жителів країни!

Дивись Особливості національної роботи 2 випуск 4 сезон – буде весело! Ти дізнаєшся, які головні інгредієнти використовуються для приготування справжнього мексиканського такос, як Андрій перевтілився в Антоніо Бандераса, а Олег – в Адріано Челентано, і чи багато заробляють вуличні музиканти?

Перший день в шоу ICTV Особливості національної роботи випуск 2

На нову роботу Андрію Зрожевському, незмінного ведучому проекту Особливості національної роботи, довелося йти о 3 годині ночі. Досвідчений хлопець навіть злякався: яка легальна робота може бути в Мехіко в такий час? Невже йому доведеться працювати на один із 7 основних мексиканських наркокортелів?.. Але, виявилося, все не так серйозно: у 2 випуску Особливості національної роботи Андрій мав готувати та продавати такос – національну страву країни. Виявляється, у мексиканській кухні налічують 2500 начинок для цих делікатесів. Наш ведучий готував тільки 20.

Дивись Особливості національної роботи випуск 2 сезон 4 і дізнайся, як Андрій без знання мови розбирався, чого ж хочуть його клієнти, і як він вирішив боротися з конкурентами!

Найважча робота, вже за традицією, дісталася Олегу Шевчуку. У 2 випуску Особливості національної роботи він навчався виробляти цеглу. Хлопцеві довелося тягати гляну з кар'єру на тачці та місити її з водою і гноєм голими ногами!

Другий робочий день у проекті Особливості національної роботи 2 випуск 4 сезон

Другий день видався набагато цікавішим і приємнішим для хлопців. Олег потрапив на роботу до американської компанії, яка переробляє для зйомок серіалів старі голлівудські декорації. А Андрій освоював мистецтво бути музикантом Маріачі!

Дивись Особливості національної роботи 2 випуск від 08.09.2018 та дізнайся, що відбувається за голлівудським кадром і на яке видовище ведучі витратили свій заробіток!