Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Контрастна Чилі: ловець океанічних звірів і мідний бляхар
<p>Відчайдушні ведучі проекту «Особливості національної роботи» ICTV підготували для своїх шанувальників нову порцію екстриму й незабутніх вражень. Олег і Андрій готові відкривати для вас незвідані куточки Латинської Америки!</p> <p>Команду <a href="https://teleportal.ua/show/ictv/osobennosty-natsionalnoy-ohoty/sezon-4">«Особливості національної роботи» 4 сезон</a> випуск 21 від 20.04.2019 занесло аж до Чилі — країни парадоксів. Тільки тут ви можете побачити найбільшу засушливу пустелю і величезні льодовики, купу безпритульних собак і жодного вуличного кота. Чилі називають «країною поетів», але в школах не вивчають літературу! Ну й ну… Які сюрпризи країна приготувала для Андрюліка й Олежки? Дізнайтеся за мить у шоу «Особливості національної роботи» 21 випуск 4 сезон.</p> <p>Андрій Зрожевський у 21 випуску «Особливості національної роботи» ледь зумів піднятися о 4 ранку з ліжка і вирушити на пошуки нової роботи. Для чого такі жертви? Виявилося, на Андрюліка чекала незабутня подорож океанічними просторами. У проекті «Особливості національної роботи» 20.04.2019 ведучий працював ловцем морських звірів! Ну й роботу йому підкинули… На кого полював Зрожевський? Чи зміг ведучий заробити гроші й намилуватися океанічним сходом сонця? Відповіді в новому випуску тревел-шоу.</p> <p>На долю Олега Шевчука у проекті «Особливості національної роботи» випуск 21  випало створювати естетичні вироби з бляхи! А навчався цього в найвидатнішого чилійського бляхаря. Проте Олежка не спішив працювати: усе теревенив і теревенив… Босу не сподобалася така поведінка ведучого і в проекті «Особливості національної роботи» Олег був за крок до провалу! Чи зміг Шевчук узяти себе в руки й завершити робочий день?</p> <p>Дивіться онлайн програму «Особливості національної роботи» 4 сезон випуск 21 від 20.04.2019 і дізнайтеся подробиці чилійських пригод Андрія й Олега!</p> <p>Якщо ви пропустили попередні випуски, не гайте часу — переходьте за посиланням і дивіться <a href="https://teleportal.ua/show/ictv/osobennosty-natsionalnoy-ohoty/sezon-4/vipusk-20">«Особливості національної роботи» 4 сезон 20 випуск</a>.</p>

Контрастна Чилі: ловець океанічних звірів і мідний бляхар

Всі випуски | Сезон 4

Контрастна Чилі: ловець океанічних звірів і мідний бляхар

Відчайдушні ведучі проекту «Особливості національної роботи» ICTV підготували для своїх шанувальників нову порцію екстриму й незабутніх вражень. Олег і Андрій готові відкривати для вас незвідані куточки Латинської Америки!

Команду «Особливості національної роботи» 4 сезон випуск 21 від 20.04.2019 занесло аж до Чилі — країни парадоксів. Тільки тут ви можете побачити найбільшу засушливу пустелю і величезні льодовики, купу безпритульних собак і жодного вуличного кота. Чилі називають «країною поетів», але в школах не вивчають літературу! Ну й ну… Які сюрпризи країна приготувала для Андрюліка й Олежки? Дізнайтеся за мить у шоу «Особливості національної роботи» 21 випуск 4 сезон.

Андрій Зрожевський у 21 випуску «Особливості національної роботи» ледь зумів піднятися о 4 ранку з ліжка і вирушити на пошуки нової роботи. Для чого такі жертви? Виявилося, на Андрюліка чекала незабутня подорож океанічними просторами. У проекті «Особливості національної роботи» 20.04.2019 ведучий працював ловцем морських звірів! Ну й роботу йому підкинули… На кого полював Зрожевський? Чи зміг ведучий заробити гроші й намилуватися океанічним сходом сонця? Відповіді в новому випуску тревел-шоу.

На долю Олега Шевчука у проекті «Особливості національної роботи» випуск 21  випало створювати естетичні вироби з бляхи! А навчався цього в найвидатнішого чилійського бляхаря. Проте Олежка не спішив працювати: усе теревенив і теревенив… Босу не сподобалася така поведінка ведучого і в проекті «Особливості національної роботи» Олег був за крок до провалу! Чи зміг Шевчук узяти себе в руки й завершити робочий день?

Дивіться онлайн програму «Особливості національної роботи» 4 сезон випуск 21 від 20.04.2019 і дізнайтеся подробиці чилійських пригод Андрія й Олега!

Якщо ви пропустили попередні випуски, не гайте часу — переходьте за посиланням і дивіться «Особливості національної роботи» 4 сезон 20 випуск.