Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Коста-Ріка: виробництво какао та приборкання крокодилів
<p><strong>Усі люди мріють бути щасливими. А жителі Коста-Ріки вже цього досягли! Ця латиноамериканська країна посідає перше місце за світовим індексом щастя. Як же працюється в такій країні і чи зможуть ведучі шоу Особливості національної роботи наповнитися цим почуттям? Дивись прямо зараз!</strong></p><p>У шоу <a href="https://teleportal.ua/show/ictv/osobennosty-natsionalnoy-ohoty/sezon-4" target="_blank">Особливості національної роботи 4 сезон</a> 6 випуск від 06.10.2018 коміки-гастарбайтери Андрюха Зрожевський і Олежка Шевчук висадилися на «шикарному багатому березі» - у місті Сан-Хосе. Це найбільший населений пункт країни. Тут спекотно і від спеки, і від кількості гарячих латиноамериканських красунь. Яка вона, Коста-Ріка, на смак і запах дізналися ведучі проекту телеканалу ICTV Особливості національної роботи в 6 випуску.</p><p><strong>Олег Шевчук своїми руками зібрав найбільш національний продукт – какао</strong></p><p>У перший робочий день шоу Особливості національної роботи 6 випуск Олежка потрапив на величезну плантацію, де ростуть 33 тис. какао-дерев. Його екіпірували гумовими чобітьми: вони повинні захистити хлопця не тільки від роси, а й від маленьких змій, чия отрута вбиває лише за 7 хвилин! Дивись Особливості національної роботи 4 сезон і дізнайся, як виглядає какао всередині бобів, навіщо його залишають бродити на дві доби й коли насіння какао, нарешті, стає коричневого кольору?</p><p><strong>Андрюліку Зрожевському по дорозі до нового боса всюди зустрічалися віщі знаки</strong></p><p>Під кінець шляху закінчився асфальт і тут ведучий шоу Особливості національної роботи 2018 зрозумів, що попереду щось недобре. І він мав рацію! Веселунові Зрожевському довелося стати наглядачем над живими масивними 5-метровими крокодилами! Його бос возить туристів на сафарі й показує трюки з рептиліями. Перед екскурсією Андрій і його напарник виманювали крокодилів із води, щоб зрозуміти: це «свій» зубатий або новоприбулий на берег річки.</p><p><strong>Дивись онлайн Особливості національної роботи 4 сезон 6 випуск від 06.10.2018 на сайті Teleportal.ua і дізнайся всю правду про те, як приручити крокодила?</strong> Не пропусти, як Андрій ловив рибу голими руками, а Олег таксував по Сан-Хосе на гольф-карі. У тебе є можливість зловити ведучих на гарячому: на яку процедуру хлопці витратять свій заробіток?</p><p><strong>Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись </strong><a href="https://teleportal.ua/show/ictv/osobennosty-natsionalnoy-ohoty/sezon-4/vypusk-5" target="_blank"><strong>Особливості національної роботи 4 сезон 5 випуск</strong></a><strong>.</strong></p>

Коста-Ріка: виробництво какао та приборкання крокодилів

Всі випуски | Сезон 4

Коста-Ріка: виробництво какао та приборкання крокодилів

Усі люди мріють бути щасливими. А жителі Коста-Ріки вже цього досягли! Ця латиноамериканська країна посідає перше місце за світовим індексом щастя. Як же працюється в такій країні і чи зможуть ведучі шоу Особливості національної роботи наповнитися цим почуттям? Дивись прямо зараз!

У шоу Особливості національної роботи 4 сезон 6 випуск від 06.10.2018 коміки-гастарбайтери Андрюха Зрожевський і Олежка Шевчук висадилися на «шикарному багатому березі» - у місті Сан-Хосе. Це найбільший населений пункт країни. Тут спекотно і від спеки, і від кількості гарячих латиноамериканських красунь. Яка вона, Коста-Ріка, на смак і запах дізналися ведучі проекту телеканалу ICTV Особливості національної роботи в 6 випуску.

Олег Шевчук своїми руками зібрав найбільш національний продукт – какао

У перший робочий день шоу Особливості національної роботи 6 випуск Олежка потрапив на величезну плантацію, де ростуть 33 тис. какао-дерев. Його екіпірували гумовими чобітьми: вони повинні захистити хлопця не тільки від роси, а й від маленьких змій, чия отрута вбиває лише за 7 хвилин! Дивись Особливості національної роботи 4 сезон і дізнайся, як виглядає какао всередині бобів, навіщо його залишають бродити на дві доби й коли насіння какао, нарешті, стає коричневого кольору?

Андрюліку Зрожевському по дорозі до нового боса всюди зустрічалися віщі знаки

Під кінець шляху закінчився асфальт і тут ведучий шоу Особливості національної роботи 2018 зрозумів, що попереду щось недобре. І він мав рацію! Веселунові Зрожевському довелося стати наглядачем над живими масивними 5-метровими крокодилами! Його бос возить туристів на сафарі й показує трюки з рептиліями. Перед екскурсією Андрій і його напарник виманювали крокодилів із води, щоб зрозуміти: це «свій» зубатий або новоприбулий на берег річки.

Дивись онлайн Особливості національної роботи 4 сезон 6 випуск від 06.10.2018 на сайті Teleportal.ua і дізнайся всю правду про те, як приручити крокодила? Не пропусти, як Андрій ловив рибу голими руками, а Олег таксував по Сан-Хосе на гольф-карі. У тебе є можливість зловити ведучих на гарячому: на яку процедуру хлопці витратять свій заробіток?

Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись Особливості національної роботи 4 сезон 5 випуск.