Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Робота на спадкову відьму і зв'язок зі злими духами
<p><strong>Посадити дерево, побудувати будинок і захистити його від нечисті – ведучі Особливостей національної роботи вчаться бути справжніми коста-риканськими чоловіками.</strong></p><p>Веселі українські хлопці Олежик і Андрій у шоу <a href="https://teleportal.ua/show/ictv/osobennosty-natsionalnoy-ohoty/sezon-4" target="_blank">Особливості національної роботи 4 сезон</a> випуск 8 від 20.10.2018 продовжують подорожувати країною Коста-Ріка.</p><p><strong>Сьогодні в місті Барва Зрожевський виконував відповідальне та вкрай містичне заняття – робити ритуальні маски під наглядом спадкової відьми!</strong></p><p>У 8 випуску проекту Особливості національної роботи Андрій дізнався: городяни вірять, що моторошні маски відлякують злих духів. Щоб захист від них не ослаб і завжди був присутній гарний настрій, костариканці щомісяця влаштовують святкові паради в ритуальних масках. Зазвичай на них зображені образи монстрів, міфічних істот, несподівано, зірок і політиків, тому що тут їх теж зараховують до нечисті.</p><p><strong>А ось Олегу Шевчуку дісталася важка фізична праця на бананових плантаціях!</strong></p><p>У шоу телеканалу ICTV Особливості національної роботи ведучий своїми руками виконував усі процеси вирощування цих фруктів: він викорчовував старі дерева, садив нові і збирав урожай. Виявляється, плоди на молодому дереві з'являються вже на 4 місяць після посадки! А достигають банани всього лише за півроку.</p><p>Дивись онлайн Особливості національної роботи 8 випуск 4 сезон і дізнайся, чому в Шевчука так сильно пекли руки? І хто заважав йому виконувати роботу?</p><p>Другий робочий день у шоу Особливості національної роботи в обох хлопців був пов'язаний із деревом. Олег навчався бути майстром по дереву в місцевій крамниці, а Андрій, немов божевільний, лазив по кокосах! Наскільки важко їм було виконувати роботу та на який безвідмовний засіб для привернення уваги дівчат ведучі витратили заробіток?</p><p><strong>Дивись онлайн Особливості національної роботи 4 сезон випуск 8 від 20.10.2018 на сайті Teleportal.ua.</strong></p><p><strong>Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись </strong><a href="https://teleportal.ua/show/ictv/osobennosty-natsionalnoy-ohoty/sezon-4/vypusk-7" target="_blank"><strong>Особливості національної роботи 4 сезон випуск 7</strong></a><strong>.</strong></p>

Робота на спадкову відьму і зв'язок зі злими духами

Всі випуски | Сезон 4

Робота на спадкову відьму і зв'язок зі злими духами

Посадити дерево, побудувати будинок і захистити його від нечисті – ведучі Особливостей національної роботи вчаться бути справжніми коста-риканськими чоловіками.

Веселі українські хлопці Олежик і Андрій у шоу Особливості національної роботи 4 сезон випуск 8 від 20.10.2018 продовжують подорожувати країною Коста-Ріка.

Сьогодні в місті Барва Зрожевський виконував відповідальне та вкрай містичне заняття – робити ритуальні маски під наглядом спадкової відьми!

У 8 випуску проекту Особливості національної роботи Андрій дізнався: городяни вірять, що моторошні маски відлякують злих духів. Щоб захист від них не ослаб і завжди був присутній гарний настрій, костариканці щомісяця влаштовують святкові паради в ритуальних масках. Зазвичай на них зображені образи монстрів, міфічних істот, несподівано, зірок і політиків, тому що тут їх теж зараховують до нечисті.

А ось Олегу Шевчуку дісталася важка фізична праця на бананових плантаціях!

У шоу телеканалу ICTV Особливості національної роботи ведучий своїми руками виконував усі процеси вирощування цих фруктів: він викорчовував старі дерева, садив нові і збирав урожай. Виявляється, плоди на молодому дереві з'являються вже на 4 місяць після посадки! А достигають банани всього лише за півроку.

Дивись онлайн Особливості національної роботи 8 випуск 4 сезон і дізнайся, чому в Шевчука так сильно пекли руки? І хто заважав йому виконувати роботу?

Другий робочий день у шоу Особливості національної роботи в обох хлопців був пов'язаний із деревом. Олег навчався бути майстром по дереву в місцевій крамниці, а Андрій, немов божевільний, лазив по кокосах! Наскільки важко їм було виконувати роботу та на який безвідмовний засіб для привернення уваги дівчат ведучі витратили заробіток?

Дивись онлайн Особливості національної роботи 4 сезон випуск 8 від 20.10.2018 на сайті Teleportal.ua.

Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись Особливості національної роботи 4 сезон випуск 7.