Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Свято Корпус-Крісті та видобуток льоду за тисячу метрів від вершини світу
<p><strong>Вперше ведучі улюбленого тревел-шоу працювали відразу у двох країнах: Панамі й Еквадорі. Андрій піднявся на висоту 6 тис. метрів, щоб знайти лід. А Олег на один день перетворився на індіанця й несподівано наблизився до Бога.</strong></p><p>Андрюліку Зрожевському в шоу <a href="https://teleportal.ua/show/ictv/osobennosty-natsionalnoy-ohoty/sezon-4" target="_blank">Особливості національної роботи 4 сезон</a> випуск 9 від 27.10.2018 подумав, що він потрапив на якусь містичну роботу. Його бос сказав, що справа буде залежати від місяця, сонця й землі. Але виявилося, що вся таємничість – це проста фізика. Андрій сьогодні працював банальним прибиральником сміття, але поле його діяльності з'явилося тільки після відливу. Усе узбережжя було всипане горами відходів!</p><p>Ведучий проекту ICTV Особливості національної роботи у 9 випуску несподівано потрапив на державну роботу. Платили тут теж за незвичайною системою: не по годинах або змінах, а за кількістю зібраних пакетів сміття. А відходів було стільки, що можна й цілий статок заробити! Зрожевський відразу заспокоїв глядачів шоу Особливості національної роботи 9 випуск 4 сезон: жителі Панами зовсім ні до чого. Сюди виносить сміття зі світового океану.</p><p><strong>А куди ж потрапив Олег Шевчук у 9 випуску Особливості національної роботи?</strong></p><p>У другого ведучого була місія не з легких – він став членом індіанського плем’я. Його навіть одягнули відповідно! Олег під проливним дощем допомагав зрубувати пальми Чунга, усіяні від верху до низу гострими чорними голками. З листя рослини плем'я робить сувеніри для туристів.</p><p>У другій робочий день шоу Особливості національної роботи 4 сезон випуск 9 Андрій поліз на еквадорські вершини. Ведучому довелося вилізти на висоту 6200 м, щоб відколоти брил льоду.</p><p>Уперше за історію проекту Особливості національної роботи Зрожевський відмовився від грошей боса! Чому?</p><p><strong>Дивись онлайн Особливості національної роботи 4 сезон 9 випуск від 27.10.2018 на сайті Teleportal.ua.</strong></p><p><strong>Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись </strong><a href="https://teleportal.ua/show/ictv/osobennosty-natsionalnoy-ohoty/sezon-4/vypusk-8" target="_blank"><strong>Особливості національної роботи 4 сезон випуск 8</strong></a><strong>.</strong></p>

Свято Корпус-Крісті та видобуток льоду за тисячу метрів від вершини світу

Всі випуски | Сезон 4

Свято Корпус-Крісті та видобуток льоду за тисячу метрів від вершини світу

Вперше ведучі улюбленого тревел-шоу працювали відразу у двох країнах: Панамі й Еквадорі. Андрій піднявся на висоту 6 тис. метрів, щоб знайти лід. А Олег на один день перетворився на індіанця й несподівано наблизився до Бога.

Андрюліку Зрожевському в шоу Особливості національної роботи 4 сезон випуск 9 від 27.10.2018 подумав, що він потрапив на якусь містичну роботу. Його бос сказав, що справа буде залежати від місяця, сонця й землі. Але виявилося, що вся таємничість – це проста фізика. Андрій сьогодні працював банальним прибиральником сміття, але поле його діяльності з'явилося тільки після відливу. Усе узбережжя було всипане горами відходів!

Ведучий проекту ICTV Особливості національної роботи у 9 випуску несподівано потрапив на державну роботу. Платили тут теж за незвичайною системою: не по годинах або змінах, а за кількістю зібраних пакетів сміття. А відходів було стільки, що можна й цілий статок заробити! Зрожевський відразу заспокоїв глядачів шоу Особливості національної роботи 9 випуск 4 сезон: жителі Панами зовсім ні до чого. Сюди виносить сміття зі світового океану.

А куди ж потрапив Олег Шевчук у 9 випуску Особливості національної роботи?

У другого ведучого була місія не з легких – він став членом індіанського плем’я. Його навіть одягнули відповідно! Олег під проливним дощем допомагав зрубувати пальми Чунга, усіяні від верху до низу гострими чорними голками. З листя рослини плем'я робить сувеніри для туристів.

У другій робочий день шоу Особливості національної роботи 4 сезон випуск 9 Андрій поліз на еквадорські вершини. Ведучому довелося вилізти на висоту 6200 м, щоб відколоти брил льоду.

Уперше за історію проекту Особливості національної роботи Зрожевський відмовився від грошей боса! Чому?

Дивись онлайн Особливості національної роботи 4 сезон 9 випуск від 27.10.2018 на сайті Teleportal.ua.

Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись Особливості національної роботи 4 сезон випуск 8.