Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Зареєструйся – буде цікавіше!

Improv Live Show

Сезон 1

«Improv Live Show» - перше українське гумористичне шоу, засноване на імпровізації. Євген Кошовий (Квартал 95) пояснює тему або обставини, а актори на ходу придумують блискучий номер, який не залишить байдужим глядача.

Всі випуски: Сезон 1

Improv Live Show

«Improv Live Show» - перше українське гумористичне шоу, засноване на імпровізації. Євген Кошовий (Квартал 95) пояснює тему або обставини, а актори на ходу придумують блискучий номер, який не залишить байдужим глядача.

У такому сміливому та непередбачуваному форматі актори концерту «Improv Live Show» (Новий канал) виступають уже кілька років. Гострою, оригінальною і смішною імпровізацією хлопці радували гостей квартирників і лампових клубів. Усе відбувалося наживо і без підготовки – смішні ситуації придумували глядачі і з їхньої легкої руки починався номер. У шоу з'являлися шанувальники і популярність росла. Незабаром сцена клубу і навіть концерт-холу перестала вміщати амбіції виступаючих, їхньої харизми та масштабу дії. Тому вони прийшли на Новий канал, щоб виступати перед усією Україною! Побачити їхній дебют ми зможемо вже 29 березня! Відразу після ефіру концерт буде доступний для онлайн перегляду на сайті Teleportal.


Актори «Improv Live Show»

Засновники та головні дійові особи «Improv Live Show», дивитися яке можна буде на Новому каналі, – актори багатьох проектів студії «Квартал 95» й учасники конкурсу «Ліга Сміху», який уже полюбили в країні:

Роман Міщеряков – один з учасників команди «Два капітани 1955». Працює «ведучим із почуттям гумору» й одночасно сценаристом українських гумористичних шоу та ситкомів. Переможець фестивалю комедійної імпровізації «Ліга імпровізації», «International Stand Up Festival-2015» і «International Stand Up Comedy Week 2016» у жанрі імпровізація.

Володимир Шумко – прийшов у «Імпрув шоу» з команди «Моделі». Здобув економічну освіту в університеті м. Умань. Встиг попрацювати фермером у Данії. У дитинстві мріяв стати священиком! Зараз грає на сцені театру «Чорний квадрат». Володимир Шумко переконаний, гумор – найбільша сила нації.

Валентин Міхієнко – актор команди «Крупа». У минулому хотів стати патологоанатомом! Тому 6 років провів у медичній академії в Дніпрі. Зізнається, освіта допомагає йому бачити глядачів «Improv Live Show» наскрізь.

Костянтин Трембовецький – автор команд «Ліги Сміху». Навчався за спеціальністю «Культурологія», але його вигнали з університету на третьому курсі. Продовжувати гризти граніт науки він не став. Зате взявся за перо і написав сценарій для ситкому «Матусі».


Чому варто дивитися «Improv Live Show» онлайн?

Актори зізнаються, вони виходять на сцену й ніколи не знають, що будуть робити наступної хвилини й у що перетвориться їхнє шоу. Хлопці не уявляють, про що їм доведеться жартувати і які сюжети запропонують. На телебаченні головна родзинка шоу теж збережеться: основна умова акторів «Improv Live Show» до редакторів – не розкривати теми виступу до початку зйомок.

Звісно, формат концерту довелося трохи змінити. Наприклад, тепер «Improv Live Show» взяло до себе ведучого. Ним став відомий актор «Кварталу 95» Євген Кошовий. Саме він оголошуватиме умови імпровізації й закінчуватиме номер, якщо останній себе вичерпав. Кошовий хвалить хлопців і визнає, імпровізація – найскладніший жанр гумору, верх майстерності.

В ефірі «Improv Live Show» дивитися можна буде не тільки на Міщерякова, Шумко, Міхієнко і Трембовецького, а й на українських зірок. У кожному концерті братимуть участь 4 селебрітіз, які потраплять в епіцентр імпровізації! Наприклад, у гостях «Improv Live Show» побували:

  • Володимир Дантес,
  • Анатолій Анатоліч,
  • Сергій і Сніжана Бабкіні,
  • Дмитро Коляденко
  • і Артем Пивоваров.


Звідки з'явилася ідея «Improv Live Show»?

Хлопці-квкшники давно хотіли створити своє телевізійне шоу. Надихалися британським форматом «Whose Line Is It Anyway?» – це програма, яку вперше запустили на британському радіо, незабаром вона переросла в телепроект. Кожен випуск четверо веселунів імпровізували в живу, розігрували замальовки та співали пісні на задану глядачами тематику або обрану випадково хостом. У кінці епізоду судді обирали найкращого імпровізатора та вручали йому приз.

Однак «Improv Live Show» дивитися, як конкурс, не доведеться. Творці взяли від британського шоу лише основу й перетворили «Improv Live Show» в повноцінний 2-годинний концерт сміху. Домовитися про вихід на екрани з таким незвичайним форматом було важко. Канали не розуміли, як працювати з тим, що ніяк не можна спланувати і спрогнозувати результат. Вирішив ризикнути Новий канал і дав хлопцям шанс. Уже в кінці березня 2019 побачимо, що Новому і «Improv Live Show» вдалося створити разом.