Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Зареєструйся – буде цікавіше!

Один за всіх

Сезон 14
16+
Вибрати сезон
Сезон 14
Сезон 13
Сезон 12
Сезон 11
Сезон 10
Сезон 9
Сезон 8

Історії, розказані у проекті «Один за всіх», доводять до сліз дорослих чоловіків. Герої гостросоціального шоу – це реальні люди з поламаним життям. Їм нема до кого звертатися за допомогою. Але навіть у них є остання надія...

Всі випуски: Сезон 14

Один за всіх

Історії, розказані у проекті «Один за всіх», доводять до сліз дорослих чоловіків. Герої гостросоціального шоу – це реальні люди з поламаним життям. Їм нема до кого звертатися за допомогою. Але навіть у них є остання надія...

Проект СТБ «Один за всіх» встає на захист тих, від кого відвернулася доля. Часом розголос на всю країну – це єдиний спосіб добитися справедливості. Гостросоціальний проект «Один за всіх» кардинально відрізняється від інших подібних передач. Тут не женуться за сенсаціями і гучними резонансними справами, щоб підняти телевізійні рейтинги або посмакувати моторошні деталі. Робота команди «Один за всіх» не закінчується у студії – журналісти і експерти продовжують свою місію і після зйомок. Вони намагаються знайти рішення проблеми, а не просто поговорити про неї на камеру. Хочете дізнатися все про найрезонансніші справи країни – дивіться небайдужий проект «Один за всіх» онлайн на сайті Teleportal.ua.


За які справи береться команда?

Відповідь: проект «1 за всіх» не боїться братися за ті справи, якими не хочуть займатися правоохоронні органи. Команда сміливо розглядає такі кричущі випадки, які тільки можна уявити. Мати вбила дитину і залишилася на свободі? Жінка знімала порно із власним сином? Про такі речі навіть подумати страшно – не те, що знімати сюжети! На жаль, офіційне слідство часто нічого не робить, а новини бояться детально висвітлювати такі випадки. Тоді проект «Один за всіх» доносить цю правду, нехай і непривабливу, до своїх глядачів, як би кажучи: «Дивіться! Це відбувається тут, поруч з нами. У сусідньому селі, може бути – навіть в сусідньому будинку. Не будьте байдужими!»

Гостросоціальний проект «Один за всіх» змушує задуматися про те, що таке насправді – бути людьми. Багато проблем вдалося би знищити у зародку, якби хтось із сім'ї вчасно звернувся до поліції. Якби родичі не соромилися розповісти про те, що твориться в їхній родині. Якби жінки роками не терпіли домашнє насильство... Дивитися всі випуски «Один за всіх» онлайн може бути складно, але команда проекту впевнена: про ці речі потрібно говорити, і голосно. Соціальні проблеми українців повинні бути на слуху. Тільки тоді, коли поліція, прокуратура і суди працюватимуть без перебоїв, а рівень усвідомленості населення виросте, такі передачі зможуть відійти в минуле. А поки – «Один за всіх» показує глядачам жорстоку правду про нашу з вами реальність.


Команда гостросоціального проекту: ведучий і експерти.

До 2018 року обличчям «Один за всіх» був телеведучий Дмитро Карпачов. У 12 сезоні його змінив «народний адвокат» Михайло Присяжнюк, який раніше був експертом проекту. Разом із ведучим змінився і «Один за всіх». Будучи юристом, чоловіком і батьком, Михайло дуже серйозно підходить до вирішення проблем героїв. Його команда намагається доводити справу до кінця: домогтися покарання для винних і справедливості – для постраждалих. Інтерес проекту «Один за всіх» ініціює і роботу правоохоронних органів. Матеріали журналістського розслідування вже допомогли залучити до кримінальної відповідальності деяких злочинців. Крім того, глядачі теж беруть активну участь у допомозі героям. Саме вони змогли зібрати 300 000 гривен лише за один день, коли онкохворому хлопчику потрібна була операція.

Постійні експерти проекту «Один за всіх» – психолог Анна Кушнерук і адвокат Сергій Костира. Крім них, у студії також часто присутні запрошені експерти, наприклад:

Часто гості гостро реагують на ті історії, які розповідають герої проекту «Один за всіх». Михайло Присяжнюк такої розкоші дозволити собі не може – ведучий повинен бути неупередженим і справедливим. А це ой як складно, коли обидві сторони конфлікту приходять до студії і починають розповідати свої версії! Часом доходить мало не до бійок. Кожен з учасників процесу намагається довести свою правоту. Команді проекту «Один за всіх» доводиться проводити незалежне журналістське розслідування, запрошувати до студії свідків і співпрацювати із правоохоронними органами, щоб все ж таки докопатися до істіни.

Не пропустіть подробиці найгучніших справ – дивіться проект «Один за всіх» онлайн на сайті Teleportal.ua.