Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Батька-одинака сусіди звинувачують у згвалтуванні 8-річної доньки
<p><strong>Герой шоу Один за всіх Сергій міг би стати героєм в очах глядачів – чоловік самостійно із самого малечку виховав уже 8-річну дочку, він навчив її ходити, говорити та їздити на велосипеді. У своїх щоденниках він дуже тепло відгукується про дівчинку. Але сусіди впевнені – щоночі він її ґвалтує!</strong></p><p><br></p><p>У ток-шоу Один за всіх випуск 13 від 25.11.2018 експерти спробували розібратися в конфлікті батька-одинака Сергія Мозоля та його сусідів. Дружина героя втекла, коли маленькій дочці Юлі було лише 9 місяців. Чоловік не розгубився і не кинув дитину – він став виховувати її сам. Половина села захоплюється його вчинком, а сусіди поблизу побоюються за здоров'я дівчинки.</p><p>У студії <a href="https://teleportal.ua/show/stb/1zavseh/sezon-12" target="_blank">Один за всіх 12 сезон</a> 13 випуск сусідка Ганна розповідає: 8-річна Юля живе в нелюдських умовах, тому що в будинку справжне звалище. Її батько ніде не працює, тільки ходить на легкі «халтури». Він дуже багато п'є, причому засідання з товаришами по чарці відбуваються на очах у дівчинки. Із самого дитинства Юля недоїдає і просить у сусідів щось поїсти! У телешоу СТБ Один за всіх сусідки зізналися, чому вирішили, що до всього іншого Сергій ґвалтує свою дочку. Виявляється, до них часто долітають її крики «тато, не роби цього» і «ти говорив, це не боляче». Як трактувати ці слова, жінки не знають.</p><p>Жителі села неодноразово зверталися до голови сільської ради та соціальних служб, щоб вони перевірили сім'ю. Дивись Один за всіх випуск 13: тільки через півроку бюрократичної тяганини дівчинку забрали в батька. Але чиновники не знайшли причин відмовити Сергію в батьківських правах і збираються повернути йому Юлю.</p><p>У 13 випуску Один за всіх вперше за довгі роки мама Юлі з'явилася на очах у сім'ї, щоб розповісти, чому вона кинула чоловіка з немовлям. І чим насправді жінка займалася 6 років?</p><p>Сергій пройшов перевірку на поліграфі: що дізналася вся країна від «детектора брехні»? Чи справедливі звинувачення сусідів?</p><p><br></p><p><strong>Дивись онлайн Один за всіх випуск 13 від 25.11.2018 на сайті Teleportal.ua.</strong></p><p><strong>Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись </strong><a href="https://teleportal.ua/show/stb/1zavseh/sezon-12/vypusk-12" target="_blank"><strong>Один за всіх випуск 12</strong></a><strong>.</strong></p>

Батька-одинака сусіди звинувачують у згвалтуванні 8-річної доньки

Всі випуски | Сезон 12

Батька-одинака сусіди звинувачують у згвалтуванні 8-річної доньки

Герой шоу Один за всіх Сергій міг би стати героєм в очах глядачів – чоловік самостійно із самого малечку виховав уже 8-річну дочку, він навчив її ходити, говорити та їздити на велосипеді. У своїх щоденниках він дуже тепло відгукується про дівчинку. Але сусіди впевнені – щоночі він її ґвалтує!


У ток-шоу Один за всіх випуск 13 від 25.11.2018 експерти спробували розібратися в конфлікті батька-одинака Сергія Мозоля та його сусідів. Дружина героя втекла, коли маленькій дочці Юлі було лише 9 місяців. Чоловік не розгубився і не кинув дитину – він став виховувати її сам. Половина села захоплюється його вчинком, а сусіди поблизу побоюються за здоров'я дівчинки.

У студії Один за всіх 12 сезон 13 випуск сусідка Ганна розповідає: 8-річна Юля живе в нелюдських умовах, тому що в будинку справжне звалище. Її батько ніде не працює, тільки ходить на легкі «халтури». Він дуже багато п'є, причому засідання з товаришами по чарці відбуваються на очах у дівчинки. Із самого дитинства Юля недоїдає і просить у сусідів щось поїсти! У телешоу СТБ Один за всіх сусідки зізналися, чому вирішили, що до всього іншого Сергій ґвалтує свою дочку. Виявляється, до них часто долітають її крики «тато, не роби цього» і «ти говорив, це не боляче». Як трактувати ці слова, жінки не знають.

Жителі села неодноразово зверталися до голови сільської ради та соціальних служб, щоб вони перевірили сім'ю. Дивись Один за всіх випуск 13: тільки через півроку бюрократичної тяганини дівчинку забрали в батька. Але чиновники не знайшли причин відмовити Сергію в батьківських правах і збираються повернути йому Юлю.

У 13 випуску Один за всіх вперше за довгі роки мама Юлі з'явилася на очах у сім'ї, щоб розповісти, чому вона кинула чоловіка з немовлям. І чим насправді жінка займалася 6 років?

Сергій пройшов перевірку на поліграфі: що дізналася вся країна від «детектора брехні»? Чи справедливі звинувачення сусідів?


Дивись онлайн Один за всіх випуск 13 від 25.11.2018 на сайті Teleportal.ua.

Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись Один за всіх випуск 12.