Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Боротьба з мікробами і рецепт домашньої шоколадної пасти
<p><strong>Ви впевнені в тому, наскільки ваш будинок захищений від мікробів? Чи знаєте ви, де ховаються найбрудніші місця вашої квартири? Передача Все буде добре ділиться секретами ідеальної чистоти.</strong></p><p>У програмі <a href="https://teleportal.ua/show/stb/dobre/2018" target="_blank">Все буде добре 2018</a> випуск 101 від 29.11.2018 наочно показали, як підступний бруд залишається на начебто вимитих продуктах і начебто випраному одязі. Де ховаються мікроби, і як їх позбутися? Ми часто не знаємо, як самі заносимо бруд у свій будинок. Експерти програми Все буде добре 2018 розповіли, де можуть «ховатися» мікроби і до яких наслідків може призвести недостатня чистота в будинку.</p><p>Спеціально для передачі Все буде добре 2018 мікробіолог розповіла, як правильно зберігати продукти в холодильнику і в морозилці, як правильно вибирати і зберігати курячі яйця. Дізнайтеся рецепт перевіреного знепахного засобу для холодильника прямо зараз в програмі Все буде добре 29.11.2018!</p><p><strong>Матова помада знову в тренді, але вона не дуже добре впливає на шкіру губ.</strong></p><p>Дві колишні учасниці шоу «Холостяк» Настя і Марина посперечалися на всю країну! Настя обожнює дорогу косметику, але улюблена матова помада сильно сушить їй губи, незважаючи на чималу ціну. Марина користується натуральними засобами, які їй розробляє косметолог. За словами дівчини, красиву матову помаду можна легко зробити вдома самостійно, і вона не буде сушити губи. Яка помада виявилася кращою - брендова за 1000 гривень, або домашня за 100? Дізнайтеся прямо зараз в програмі Все буде добре онлайн.</p><p>Всі діти обожнюють шоколадну пасту, але батькам все-таки доводиться думати і про шкоду таких солодощів.</p><p>На кухні Все буде добре 2018 шеф-кухар Артем Радучіч поділився секретним рецептом смачної і корисної домашньої шоколадної пасти, яку можна безбоязно давати дітям, адже у складі лише натуральні інгредієнти. Дізнайтеся рецепт улюблених солодощів малечі у програмі Все буде добре 2018 випуск 101 на сайті Teleportal.ua</p><p>Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/show/stb/dobre/2018/vypusk-100" target="_blank">Все буде добре 2018 випуск 100</a></p>

Боротьба з мікробами і рецепт домашньої шоколадної пасти

Всі випуски | 2018

Боротьба з мікробами і рецепт домашньої шоколадної пасти

Ви впевнені в тому, наскільки ваш будинок захищений від мікробів? Чи знаєте ви, де ховаються найбрудніші місця вашої квартири? Передача Все буде добре ділиться секретами ідеальної чистоти.

У програмі Все буде добре 2018 випуск 101 від 29.11.2018 наочно показали, як підступний бруд залишається на начебто вимитих продуктах і начебто випраному одязі. Де ховаються мікроби, і як їх позбутися? Ми часто не знаємо, як самі заносимо бруд у свій будинок. Експерти програми Все буде добре 2018 розповіли, де можуть «ховатися» мікроби і до яких наслідків може призвести недостатня чистота в будинку.

Спеціально для передачі Все буде добре 2018 мікробіолог розповіла, як правильно зберігати продукти в холодильнику і в морозилці, як правильно вибирати і зберігати курячі яйця. Дізнайтеся рецепт перевіреного знепахного засобу для холодильника прямо зараз в програмі Все буде добре 29.11.2018!

Матова помада знову в тренді, але вона не дуже добре впливає на шкіру губ.

Дві колишні учасниці шоу «Холостяк» Настя і Марина посперечалися на всю країну! Настя обожнює дорогу косметику, але улюблена матова помада сильно сушить їй губи, незважаючи на чималу ціну. Марина користується натуральними засобами, які їй розробляє косметолог. За словами дівчини, красиву матову помаду можна легко зробити вдома самостійно, і вона не буде сушити губи. Яка помада виявилася кращою - брендова за 1000 гривень, або домашня за 100? Дізнайтеся прямо зараз в програмі Все буде добре онлайн.

Всі діти обожнюють шоколадну пасту, але батькам все-таки доводиться думати і про шкоду таких солодощів.

На кухні Все буде добре 2018 шеф-кухар Артем Радучіч поділився секретним рецептом смачної і корисної домашньої шоколадної пасти, яку можна безбоязно давати дітям, адже у складі лише натуральні інгредієнти. Дізнайтеся рецепт улюблених солодощів малечі у програмі Все буде добре 2018 випуск 101 на сайті Teleportal.ua

Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням Все буде добре 2018 випуск 100