Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Як порча може не дати вийти заміж?
<p><strong>У програмі Все буде добре 2018 випуск 58 експерти розберуться, чи може порча заважати дівчині вийти заміж.</strong></p><p>Героїнею передачі Все буде добре стала Маргарита - красива, енергійна, розумна дівчина, яка чомусь ніяк не може влаштувати своє особисте життя. Рита впевнена, що заважає її щастю... магія! Коли дівчині було три роки, її батько пішов із сім'ї - нібито через приворот. Тепер Маргарита впевнена, що вона не зможе вийти заміж. У студії Все буде добре 2018 екстрасенс Олена Курилова пояснила різницю між порчею і приворотом, а психолог Тетяна Ларіна розповіла про вплив потрясінь дитинства на особисте життя у дорослому віці. Що ж заважає Маргариті знайти чоловіка своєї мрії - чаклунство або банальні комплекси? Дивіться у програмі Все буде добре 2018 випуск 58, що може перешкоджати нашому щастю.</p><p><strong>Застуда може бути дуже підступним захворюванням, яке не не одразу можна впізнати.</strong> Виявляється, розпізнати перші ознаки хвороби можна ще до появи явних симптомів - таких як температура, закладеність носа і першіння в горлі. У студії Все буде добре проведуть експеримент, який навчить вас розпізнавати невидимі ознаки ГРВІ. Подбайте про своє здоров'я заздалегідь - стежте за порадами експертів Все буде добре 2018.</p><p><strong>У програмі Все буде добре з'ясують, чи готова пара наших героїв до шлюбу.</strong></p><p>Учасниками експерименту стали Настя і Вова, які щойно подали заяву до РАГСу. Тепер вони протягом місяця будуть з'ясовувати, чи готові вони створити сім'ю. Пара разом вже п'ять років, але весілля у них чомусь постійно відкладається. Експеримент Все буде добре став для них можливістю перевірити свої відносини на міцність і з'ясувати, чи впливає на них штамп у паспорті.</p><p>У програмі Все буде добре 2018 випуск 58 ви дізнаєтеся останні новини із життя знаменитостей, астрологічний прогноз та рецепт найсмачнішого крем-супу з каштанів. Не пропустіть нові випуски Все буде добре - вас чекає ще багато порад, життєвих історій і багато іншого.</p>

Як порча може не дати вийти заміж?

Всі випуски | 2018

Як порча може не дати вийти заміж?

У програмі Все буде добре 2018 випуск 58 експерти розберуться, чи може порча заважати дівчині вийти заміж.

Героїнею передачі Все буде добре стала Маргарита - красива, енергійна, розумна дівчина, яка чомусь ніяк не може влаштувати своє особисте життя. Рита впевнена, що заважає її щастю... магія! Коли дівчині було три роки, її батько пішов із сім'ї - нібито через приворот. Тепер Маргарита впевнена, що вона не зможе вийти заміж. У студії Все буде добре 2018 екстрасенс Олена Курилова пояснила різницю між порчею і приворотом, а психолог Тетяна Ларіна розповіла про вплив потрясінь дитинства на особисте життя у дорослому віці. Що ж заважає Маргариті знайти чоловіка своєї мрії - чаклунство або банальні комплекси? Дивіться у програмі Все буде добре 2018 випуск 58, що може перешкоджати нашому щастю.

Застуда може бути дуже підступним захворюванням, яке не не одразу можна впізнати. Виявляється, розпізнати перші ознаки хвороби можна ще до появи явних симптомів - таких як температура, закладеність носа і першіння в горлі. У студії Все буде добре проведуть експеримент, який навчить вас розпізнавати невидимі ознаки ГРВІ. Подбайте про своє здоров'я заздалегідь - стежте за порадами експертів Все буде добре 2018.

У програмі Все буде добре з'ясують, чи готова пара наших героїв до шлюбу.

Учасниками експерименту стали Настя і Вова, які щойно подали заяву до РАГСу. Тепер вони протягом місяця будуть з'ясовувати, чи готові вони створити сім'ю. Пара разом вже п'ять років, але весілля у них чомусь постійно відкладається. Експеримент Все буде добре став для них можливістю перевірити свої відносини на міцність і з'ясувати, чи впливає на них штамп у паспорті.

У програмі Все буде добре 2018 випуск 58 ви дізнаєтеся останні новини із життя знаменитостей, астрологічний прогноз та рецепт найсмачнішого крем-супу з каштанів. Не пропустіть нові випуски Все буде добре - вас чекає ще багато порад, життєвих історій і багато іншого.