Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Боротьба із зайвою вагою: особиста історія Марини Поплавської
<p>У всіх нас є щасливі спогади про ігри на дитячих майданчиках. На жаль, травми - досить часте явище під час дворових забав.</p><p>Передача <a href="https://teleportal.ua/show/stb/dobre/2018" target="_blank">Все буде добре 2018</a> випуск 73 розбирається у головних небезпеках дитячих майданчиків.</p><p>Героїня Все буде добре 2018 розповіла про випадок із її дворічною донькою: малятко вдарило гойдалками по голові, поки вона грала. У дівчинки після інциденту залишився шрам на обличчі - катастрофа для майбутньої жінки. Якби майданчик зробили більш безпечним для дітей, цієї травми можна було б уникнути - так вважає героїня програми Все буде добре 2018.</p><p>Експерт із безпеки та юрист у програмі Все буде добре 11.10.2018 допомагають батькам розібратися у підводних каменях травматизму на дитячих майданчиках. Хто відповідає за безпеку дітей? Чи можна притягти до відповідальності винних? Куди звертатися, якщо дитина отримала травму під час гри? Розповідає Все буде добре 2018 останній випуск.</p><p><strong>Світська левиця Світлана Вольнова дає ексклюзивний майстер-клас для жінок!</strong></p><p>Героїня програми Все буде добре 2018 Руслана звернулася до неї за допомогою. Руслана працює продавщицею на ринку. Вона давно закохана у Ярослава, який торгує неподалік від неї, але вона чомусь ніяк не може звернути увагу молодого чоловіка на себе. Предмет її зітхань свято впевнений у тому, що вони просто дружать.</p><p>Світлана потайки поспостерігала за Русланою, щоб зрозуміти її помилки. Ситуація виявилася куди більш запущеною, ніж очікувала світська левиця!</p><p>Але для Руслани ще не все втрачено: вийти з френдзони можливо, якщо дотримуватися простих правил Вольнової. Не пропустіть майстер-клас зі зваблення у програмі Все буде добре 11.10.2018!</p><p>Чи допомогли поради світської левиці? Як Руслана змінилася всього лише за тиждень? Передача Все буде добре показує чарівне перетворення заради кохання!</p><p><strong>Актриса Дизель шоу Марина Поплавська побувала в гостях на кухні Все буде добре 2018.</strong></p><p>Гумористка розповіла про те, як боротися із комплексами через зайву вагу та від яких продуктів їй довелося відмовитися, щоб схуднути.</p><p><strong>А також в програмі Все буде добре 11.10.2018 вас чекає рецепт дієтичного курячого рулету на пару від Марини Поплавської.</strong></p><p>Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/show/stb/dobre/2018/vypusk-72" target="_blank">Все буде добре 2018 випуск 72</a></p>

Боротьба із зайвою вагою: особиста історія Марини Поплавської

Всі випуски | 2018

Боротьба із зайвою вагою: особиста історія Марини Поплавської

У всіх нас є щасливі спогади про ігри на дитячих майданчиках. На жаль, травми - досить часте явище під час дворових забав.

Передача Все буде добре 2018 випуск 73 розбирається у головних небезпеках дитячих майданчиків.

Героїня Все буде добре 2018 розповіла про випадок із її дворічною донькою: малятко вдарило гойдалками по голові, поки вона грала. У дівчинки після інциденту залишився шрам на обличчі - катастрофа для майбутньої жінки. Якби майданчик зробили більш безпечним для дітей, цієї травми можна було б уникнути - так вважає героїня програми Все буде добре 2018.

Експерт із безпеки та юрист у програмі Все буде добре 11.10.2018 допомагають батькам розібратися у підводних каменях травматизму на дитячих майданчиках. Хто відповідає за безпеку дітей? Чи можна притягти до відповідальності винних? Куди звертатися, якщо дитина отримала травму під час гри? Розповідає Все буде добре 2018 останній випуск.

Світська левиця Світлана Вольнова дає ексклюзивний майстер-клас для жінок!

Героїня програми Все буде добре 2018 Руслана звернулася до неї за допомогою. Руслана працює продавщицею на ринку. Вона давно закохана у Ярослава, який торгує неподалік від неї, але вона чомусь ніяк не може звернути увагу молодого чоловіка на себе. Предмет її зітхань свято впевнений у тому, що вони просто дружать.

Світлана потайки поспостерігала за Русланою, щоб зрозуміти її помилки. Ситуація виявилася куди більш запущеною, ніж очікувала світська левиця!

Але для Руслани ще не все втрачено: вийти з френдзони можливо, якщо дотримуватися простих правил Вольнової. Не пропустіть майстер-клас зі зваблення у програмі Все буде добре 11.10.2018!

Чи допомогли поради світської левиці? Як Руслана змінилася всього лише за тиждень? Передача Все буде добре показує чарівне перетворення заради кохання!

Актриса Дизель шоу Марина Поплавська побувала в гостях на кухні Все буде добре 2018.

Гумористка розповіла про те, як боротися із комплексами через зайву вагу та від яких продуктів їй довелося відмовитися, щоб схуднути.

А також в програмі Все буде добре 11.10.2018 вас чекає рецепт дієтичного курячого рулету на пару від Марини Поплавської.

Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням Все буде добре 2018 випуск 72