Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Все про пенсійні фонди і рецепт корисного сиру
<p><strong>Ми часто чуємо про європейців, які починають нове життя... на пенсії! Для українців таке життя часто здається недосяжним ідеалом. Чи ні?</strong></p><p>Передача Все буде добре підготувала відповіді на всі ваші запитання!</p><p>Експерти програми <a href="https://teleportal.ua/show/stb/dobre/2018" target="_blank">Все буде добре 2018</a> випуск 77 допомагають розібратися у новій пенсійній реформі. Чи можна в українських реаліях отримувати таку пенсію, щоб у старості подорожувати по світу? Давайте розберемося - дивіться передачу Все буде добре 18.10.2018!</p><p>В останньому випуску Все буде добре 2018 фахівці відповідають на найчастіші запитання. </p><p>наприклад:</p><p>• Хто підпадає під дію нової пенсійної реформи?</p><p>• Хто може добровільно приєднатися до пенсійної реформи?</p><p>• Що таке недержавні пенсійні фонди?</p><p><strong>Дізнайтеся від експертів Все буде добре 2018, чим відрізняються банки, страхові компанії та недержавні фонди. Чи безпечно вкладати свої гроші у такі установи? Що робити, якщо трапиться дефолт? Докладний розбір у програмі Все буде добре 2018 - подбайте про своє майбутнє!</strong></p><p>На кухні Все буде добре 2018 творяться чудеса. Сім'я Колесник представила рецепт унікального вегетаріанського сиру. Який незвичний інгредієнт використовує подружжя? Дізнайтеся швидше корисний рецепт у програмі Все буде добре 18.10.2018.</p><p>Світська левиця Світлана Вольнова продовжує працювати купідоном для жінок.</p><p>На цей раз вона вирушила до героїні передачі Все буде добре Юлії, яка ніяк не може познайомитися зі своїм симпатичним сусідом. Жінка настільки соромиться, що навіть не вирішується заговорити із чоловіком мрії.</p><p>На щастя, Світлана точно знає, як підкреслити свою жіночність і почати привертати увагу протилежної статі. Цікаво? Не пропустіть перевірені техніки спокушання від світської левиці у програмі Все буде добре 18.10.2018!</p><p>Якщо ви пропустили попередній випуск програми, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/show/stb/dobre/2018/vypusk-76" target="_blank">Все буде добре 2018 випуск 76</a></p>

Все про пенсійні фонди і рецепт корисного сиру

Всі випуски | 2018

Все про пенсійні фонди і рецепт корисного сиру

Ми часто чуємо про європейців, які починають нове життя... на пенсії! Для українців таке життя часто здається недосяжним ідеалом. Чи ні?

Передача Все буде добре підготувала відповіді на всі ваші запитання!

Експерти програми Все буде добре 2018 випуск 77 допомагають розібратися у новій пенсійній реформі. Чи можна в українських реаліях отримувати таку пенсію, щоб у старості подорожувати по світу? Давайте розберемося - дивіться передачу Все буде добре 18.10.2018!

В останньому випуску Все буде добре 2018 фахівці відповідають на найчастіші запитання.

наприклад:

• Хто підпадає під дію нової пенсійної реформи?

• Хто може добровільно приєднатися до пенсійної реформи?

• Що таке недержавні пенсійні фонди?

Дізнайтеся від експертів Все буде добре 2018, чим відрізняються банки, страхові компанії та недержавні фонди. Чи безпечно вкладати свої гроші у такі установи? Що робити, якщо трапиться дефолт? Докладний розбір у програмі Все буде добре 2018 - подбайте про своє майбутнє!

На кухні Все буде добре 2018 творяться чудеса. Сім'я Колесник представила рецепт унікального вегетаріанського сиру. Який незвичний інгредієнт використовує подружжя? Дізнайтеся швидше корисний рецепт у програмі Все буде добре 18.10.2018.

Світська левиця Світлана Вольнова продовжує працювати купідоном для жінок.

На цей раз вона вирушила до героїні передачі Все буде добре Юлії, яка ніяк не може познайомитися зі своїм симпатичним сусідом. Жінка настільки соромиться, що навіть не вирішується заговорити із чоловіком мрії.

На щастя, Світлана точно знає, як підкреслити свою жіночність і почати привертати увагу протилежної статі. Цікаво? Не пропустіть перевірені техніки спокушання від світської левиці у програмі Все буде добре 18.10.2018!

Якщо ви пропустили попередній випуск програми, то дивіться за посиланням Все буде добре 2018 випуск 76