Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Топ-3 незвичайних квартирних афер і битва за участь в шоу "МастерШеф"
<p>Орендувати житло буває непросто - квартири розхапують, як гарячі пиріжки. Проблема не тільки у великій конкуренції, але і у недобросовісних людях.</p><p>У програмі <a href="https://teleportal.ua/show/stb/dobre/2018" target="_blank">Все буде добре 2018</a> випуск 80 від 24.10.2018 розбираються із квартирним питанням. В осінній період зняти житло найважче всього, адже приїжджі і студенти першими телефонують за оголошеннями. У цей же час активізуються і квартирні шахраї, які не проти заробити на необізнаних людях.</p><p><strong>Експерти та зіркові гості Все буде добре 2018 поділилися своїми історіями про вдалий або невдалий квартирному досвіді. Дивіться Все буде добре 24.10.2018 на сайті Teleportal.ua - дізнайтеся топ-три незвичайних афер із житлом, щоб не повторювати чужих помилок.</strong></p><p>На які «гачки» аферисти ловлять своїх жертв? Як відрізнити фото справжньої квартири від підробки? Дізнайтеся разом із передачею Все буде добре 2018 - останній випуск дає відповіді на всі ці питання.</p><p>А на кухні Все буде добре 2018 розігралася чергова кулінарна дуель.</p><p>На цей раз учасниці борються за супер-приз: переможниця може потрапити у сотню найвідомішого кулінарного шоу України МастерШеф без кастингу. Такий шанс пропустити не можна! Фіналістка одного з попередніх сезонів МастерШеф і фуд-блогер зійшлися у неабиякому бою. Кожна із них чудово готує, але тільки одна може потрапити у заповітну сотню. Хто став переможцем? Дізнайтеся прямо зараз - дивіться Все буде добре 24.10.2018 на сайті Teleportal.ua!</p><p><strong>Героїня передачі Все буде добре Вікторія звернулася за допомогою через нелегку дилему - вона проти своєї волі стала коханкою одруженого чоловіка!</strong></p><p>Чесна Віка ніколи не хотіла ставати розлучницею. Її обранець довго не зізнавався у тому, що у нього є дружина. Дівчина випадково дізналася про це від друзів... Що робити у такій ситуації? Психолог Все буде добре 2018 допомагає їй розібратися зі своїми почуттями.</p><p>Цінні поради для щасливого особистого життя чекають вас у програмі Все буде добре 2018 випуск 80 від 24.10.2018 на сайті Teleportal.ua. Дивіться прямо зараз!</p><p>Якщо ви пропустили попередню серію програми, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/show/stb/dobre/2018/vypusk-79" target="_blank">Все буде добре 2018 випуск 79</a></p>

Топ-3 незвичайних квартирних афер і битва за участь в шоу "МастерШеф"

Всі випуски | 2018

Топ-3 незвичайних квартирних афер і битва за участь в шоу "МастерШеф"

Орендувати житло буває непросто - квартири розхапують, як гарячі пиріжки. Проблема не тільки у великій конкуренції, але і у недобросовісних людях.

У програмі Все буде добре 2018 випуск 80 від 24.10.2018 розбираються із квартирним питанням. В осінній період зняти житло найважче всього, адже приїжджі і студенти першими телефонують за оголошеннями. У цей же час активізуються і квартирні шахраї, які не проти заробити на необізнаних людях.

Експерти та зіркові гості Все буде добре 2018 поділилися своїми історіями про вдалий або невдалий квартирному досвіді. Дивіться Все буде добре 24.10.2018 на сайті Teleportal.ua - дізнайтеся топ-три незвичайних афер із житлом, щоб не повторювати чужих помилок.

На які «гачки» аферисти ловлять своїх жертв? Як відрізнити фото справжньої квартири від підробки? Дізнайтеся разом із передачею Все буде добре 2018 - останній випуск дає відповіді на всі ці питання.

А на кухні Все буде добре 2018 розігралася чергова кулінарна дуель.

На цей раз учасниці борються за супер-приз: переможниця може потрапити у сотню найвідомішого кулінарного шоу України МастерШеф без кастингу. Такий шанс пропустити не можна! Фіналістка одного з попередніх сезонів МастерШеф і фуд-блогер зійшлися у неабиякому бою. Кожна із них чудово готує, але тільки одна може потрапити у заповітну сотню. Хто став переможцем? Дізнайтеся прямо зараз - дивіться Все буде добре 24.10.2018 на сайті Teleportal.ua!

Героїня передачі Все буде добре Вікторія звернулася за допомогою через нелегку дилему - вона проти своєї волі стала коханкою одруженого чоловіка!

Чесна Віка ніколи не хотіла ставати розлучницею. Її обранець довго не зізнавався у тому, що у нього є дружина. Дівчина випадково дізналася про це від друзів... Що робити у такій ситуації? Психолог Все буде добре 2018 допомагає їй розібратися зі своїми почуттями.

Цінні поради для щасливого особистого життя чекають вас у програмі Все буде добре 2018 випуск 80 від 24.10.2018 на сайті Teleportal.ua. Дивіться прямо зараз!

Якщо ви пропустили попередню серію програми, то дивіться за посиланням Все буде добре 2018 випуск 79