Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Мама, я закохалася: що робити, якщо ваш обранець – стриптизер?
<p>Хлопчик зустрічає дівчинку... Історія стара, як світ. Але що робити дівчинці, якщо її обранець виявився стриптизером?</p><p>Глядачка звернулася за допомогою <a href="https://teleportal.ua/show/stb/dobre/2018" target="_blank">Все буде добре 2018</a> випуск 93 від 15.11.2018 через нещасливе кохання. Вона зустріла чоловіка своєї мрії, який працює... стриптизером! Як познайомити такого хлопця з батьками? Чи правда, що всі стриптизери - обманщики і бабії? У програмі Все буде добре 2018 танцюристи поділилися своїми особистими історіями. Не пропустіть сюжет про учасницю шоу Х-фактор і її хлопця. Як це - бути дружиною чоловіка, який танцює оголеним для інших жінок? Дивіться історію незвичайного кохання в програмі Все буде добре 15.11.2018!</p><p><strong>Професійний танцюрист і чемпіон України зі стриптизу продемонстрував кілька елементів еротичного роздягання прямо у студії передачі Все буде добре. Учасник шоу «МастерШеф» Олег Ковальчук теж спробував повторити кілька танцювальних трюків. Не пропустіть пікантне видовище у передачі Все буде добре 2018.</strong></p><p>Покупці в супермаркетах часто надають перевагу живій рибі з акваріумів. Вони вважають, що саме така риба - найсвіжіша. Які неприємні сюрпризи можуть очікувати наївних споживачів? Дивіться у програмі Все буде добре 15.11.2018!</p><p>Експерт програми Все буде добре 2018 пояснив, на що потрібно звертати увагу під час покупки. Як повинна виглядати свіжа риба? Чому блакитна вода - це погана ознака? Як недобросовісні супермаркети обманюють своїх покупців? Відповіді на всі ці питання дізнайтесь у програмі Все буде добре 2018. Захистіть себе і своїх близьких від неякісних продуктів - дотримуйтесь порад професіоналів.</p><p>На кухні Все буде добре 2018 українська актриса і телеведуча Даша Трегубова приготувала омолоджуючий омлет зі шпинатом, індичкою і козячим сиром. Ця страва не тільки смачна, але і дуже корисна. Наприклад, нелюбимий багатьма шпинат багатий важливими для жіночого здоров'я мікроелементами. Не пропустіть рецепт смачної і корисної страви від зірки у програмі Все буде добре 2018 випуск 93 від 15.11.2018 на сайті Teleportal.ua</p><p>Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/show/stb/dobre/2018/vypusk-92" target="_blank">Все буде добре 2018 випуск 92</a></p>

Мама, я закохалася: що робити, якщо ваш обранець – стриптизер?

Всі випуски | 2018

Мама, я закохалася: що робити, якщо ваш обранець – стриптизер?

Хлопчик зустрічає дівчинку... Історія стара, як світ. Але що робити дівчинці, якщо її обранець виявився стриптизером?

Глядачка звернулася за допомогою Все буде добре 2018 випуск 93 від 15.11.2018 через нещасливе кохання. Вона зустріла чоловіка своєї мрії, який працює... стриптизером! Як познайомити такого хлопця з батьками? Чи правда, що всі стриптизери - обманщики і бабії? У програмі Все буде добре 2018 танцюристи поділилися своїми особистими історіями. Не пропустіть сюжет про учасницю шоу Х-фактор і її хлопця. Як це - бути дружиною чоловіка, який танцює оголеним для інших жінок? Дивіться історію незвичайного кохання в програмі Все буде добре 15.11.2018!

Професійний танцюрист і чемпіон України зі стриптизу продемонстрував кілька елементів еротичного роздягання прямо у студії передачі Все буде добре. Учасник шоу «МастерШеф» Олег Ковальчук теж спробував повторити кілька танцювальних трюків. Не пропустіть пікантне видовище у передачі Все буде добре 2018.

Покупці в супермаркетах часто надають перевагу живій рибі з акваріумів. Вони вважають, що саме така риба - найсвіжіша. Які неприємні сюрпризи можуть очікувати наївних споживачів? Дивіться у програмі Все буде добре 15.11.2018!

Експерт програми Все буде добре 2018 пояснив, на що потрібно звертати увагу під час покупки. Як повинна виглядати свіжа риба? Чому блакитна вода - це погана ознака? Як недобросовісні супермаркети обманюють своїх покупців? Відповіді на всі ці питання дізнайтесь у програмі Все буде добре 2018. Захистіть себе і своїх близьких від неякісних продуктів - дотримуйтесь порад професіоналів.

На кухні Все буде добре 2018 українська актриса і телеведуча Даша Трегубова приготувала омолоджуючий омлет зі шпинатом, індичкою і козячим сиром. Ця страва не тільки смачна, але і дуже корисна. Наприклад, нелюбимий багатьма шпинат багатий важливими для жіночого здоров'я мікроелементами. Не пропустіть рецепт смачної і корисної страви від зірки у програмі Все буде добре 2018 випуск 93 від 15.11.2018 на сайті Teleportal.ua

Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням Все буде добре 2018 випуск 92