Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Майстер-клас із жіночої самооборони і секрети Ірини Білик
<p>Згідно зі статистичними даними, в осінньо-зимовий період кількість нападів на жінок збільшується вдвічі. Навіть дорога з роботи додому може перетворитися на небезпечну пригоду. Як захистити своє здоров'я і життя?</p><p><strong>У програмі </strong><a href="https://teleportal.ua/show/stb/dobre/2018" target="_blank"><strong>Все буде добре 2018</strong></a><strong> випуск 94 від 19.11.2018 провели майстер-клас по жіночій самообороні. Кожен день, йдучи по темних вулицях, жінки змушені бути дуже обережними. Ніколи не знаєш, за яким кутом може ховатися нападник. Дивіться у програмі Все буде добре 19.11.2018, як захистити себе самостійно.</strong></p><p>Практично у кожній жіночій сумочці є речі, які легким рухом руки перетворюються на зброю. Тренер по самообороні продемонстрував кілька ефективних прийомів прямо у студії Все буде добре 2018. Як відбитися від нападника за допомогою ключів або ручки? Що робити, якщо на вас напали у замкнутому просторі? Як захиститися від кількох нападників? Дізнайтеся прямо зараз - дивіться програму Все буде добре 19.11.2018</p><p>Чоловіки часто ходять в паби, де можна подивитися футбол. Вони роблять це не тільки заради гарної компанії і пива, але і смачних закусок, які пропонує практично кожний подібний заклад. На кухні Все буде добре 2018 учасниця кулінарного шоу МастерШеф-5 Наталя Левензон продемонструвала, як приготувати просту «чоловічу» закуску - татарську страву ечпочмаки. Не пропустіть докладний рецепт у програмі Все буде добре 19.11.2018 - заради такого кулінарного шедевра ваш чоловік із задоволенням залишиться вдома!</p><p>Ведуча шоу Все буде добре 2018 Надія Матвєєва побувала в гостях у відомої української співачки Ірини Білик. Вона поділилася своїми секретами, розповіла про життя, сім'ю та подарунки з історією. Хочете дізнатися, як живуть українські зірки насправді? Дивіться програму Все буде добре 2018 випуск 94 на сайті Teleportal.ua!</p><p>Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/show/stb/dobre/2018/vypusk-93" target="_blank">Все буде добре 2018 випуск 93</a></p>

Майстер-клас із жіночої самооборони і секрети Ірини Білик

Всі випуски | 2018

Майстер-клас із жіночої самооборони і секрети Ірини Білик

Згідно зі статистичними даними, в осінньо-зимовий період кількість нападів на жінок збільшується вдвічі. Навіть дорога з роботи додому може перетворитися на небезпечну пригоду. Як захистити своє здоров'я і життя?

У програмі Все буде добре 2018 випуск 94 від 19.11.2018 провели майстер-клас по жіночій самообороні. Кожен день, йдучи по темних вулицях, жінки змушені бути дуже обережними. Ніколи не знаєш, за яким кутом може ховатися нападник. Дивіться у програмі Все буде добре 19.11.2018, як захистити себе самостійно.

Практично у кожній жіночій сумочці є речі, які легким рухом руки перетворюються на зброю. Тренер по самообороні продемонстрував кілька ефективних прийомів прямо у студії Все буде добре 2018. Як відбитися від нападника за допомогою ключів або ручки? Що робити, якщо на вас напали у замкнутому просторі? Як захиститися від кількох нападників? Дізнайтеся прямо зараз - дивіться програму Все буде добре 19.11.2018

Чоловіки часто ходять в паби, де можна подивитися футбол. Вони роблять це не тільки заради гарної компанії і пива, але і смачних закусок, які пропонує практично кожний подібний заклад. На кухні Все буде добре 2018 учасниця кулінарного шоу МастерШеф-5 Наталя Левензон продемонструвала, як приготувати просту «чоловічу» закуску - татарську страву ечпочмаки. Не пропустіть докладний рецепт у програмі Все буде добре 19.11.2018 - заради такого кулінарного шедевра ваш чоловік із задоволенням залишиться вдома!

Ведуча шоу Все буде добре 2018 Надія Матвєєва побувала в гостях у відомої української співачки Ірини Білик. Вона поділилася своїми секретами, розповіла про життя, сім'ю та подарунки з історією. Хочете дізнатися, як живуть українські зірки насправді? Дивіться програму Все буде добре 2018 випуск 94 на сайті Teleportal.ua!

Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням Все буде добре 2018 випуск 93