Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Приготувати профітролі з букетом в руці і попрацювати під керівництвом Ектора
<p><br></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>До чого сняться десерти? Дізнайтеся в програмі <a href="https://teleportal.ua/show/stb/master-cheff/sezon-9">«Мастер Шеф» 9 сезон</a> 14 випуск від 29.11.2019! Сьогодні на кухні буде спекотно, як ніколи, адже аматори будуть працювати під керівництвом самого <a href="https://teleportal.ua/person/ektor-khimenes-bravo">Ектора Хіменес-Браво</a>!</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"> </p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>На учасників «Мастер Шеф 2019» чекало дуже відповідальне завдання</span></strong></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Сьогодні кулінари-аматори отримали в своє розпорядження цілий заміський ресторан. Це вже не домашня кухня, і навіть не телевізійна студія. Вперше в житті любителі готували, як справжні професійні кухарі. Обидві команди мали продумати меню для зарубіжних гостей. Складність полягала в тому, що їх дегустатори приїхали з Південної Америки. Чи зможуть аматори нагодувати земляків Ектора Хіменес-Браво стравами латиноамериканської кухні і не зганьбити свого шефа? Дізнайтеся прямо зараз – дивіться «Мастер Шеф» 9 випуск 14. Кулінари-любителі нарешті дізналися, як це – працювати під керівництвом професійного шеф-кухаря.</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"> </p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>Але спочатку треба було заробити на продукти</span></strong></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>У програмі «Мастер Шеф 2019» учасникам нічого не дістається даром. Кулінари-любителі заробляли капітал для ресторану своїми руками. Вони готували страви за фішки, які потім можна було обміняти на грошовий еквівалент. Звичайно ж, найдорожчі завдання були із секретом. Хто не побоїться приготувати пельмені з огірком, сидячи на офісному стільці? А кому доведеться робити заварне тісто, не випускаючи з рук букет? Дізнаєтесь просто зараз – дивіться «Мастер Шеф» 9 сезон 14 випуск! Учасникам довелося добряче подумати, як поєднувати непоєднуване. Рибний суп з яблуком, профітролі з буряком і мікро-сациві – ось деякі з кулінарних шедеврів, які народилися на кухні завдяки невичерпній фантазії кулінарів-любителів. Хто ризикне і стане «багатеньким Буратіно», а хто ледве встигне впоратися з однією простою стравою? Не пропустіть запеклу кулінарну битву – дивіться «Мастер Шеф» 9 сезон 14 випуск від 29.11.2019 на сайті «Телепортал»!</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/show/stb/master-cheff/sezon-9/vypusk-14">«Мастер Шеф» 9 сезон 13 випуск</a>.</span></p>

Приготувати профітролі з букетом в руці і попрацювати під керівництвом Ектора

Всі випуски | Сезон 9

Приготувати профітролі з букетом в руці і попрацювати під керівництвом Ектора


До чого сняться десерти? Дізнайтеся в програмі «Мастер Шеф» 9 сезон 14 випуск від 29.11.2019! Сьогодні на кухні буде спекотно, як ніколи, адже аматори будуть працювати під керівництвом самого Ектора Хіменес-Браво!

 

На учасників «Мастер Шеф 2019» чекало дуже відповідальне завдання

Сьогодні кулінари-аматори отримали в своє розпорядження цілий заміський ресторан. Це вже не домашня кухня, і навіть не телевізійна студія. Вперше в житті любителі готували, як справжні професійні кухарі. Обидві команди мали продумати меню для зарубіжних гостей. Складність полягала в тому, що їх дегустатори приїхали з Південної Америки. Чи зможуть аматори нагодувати земляків Ектора Хіменес-Браво стравами латиноамериканської кухні і не зганьбити свого шефа? Дізнайтеся прямо зараз – дивіться «Мастер Шеф» 9 випуск 14. Кулінари-любителі нарешті дізналися, як це – працювати під керівництвом професійного шеф-кухаря.

 

Але спочатку треба було заробити на продукти

У програмі «Мастер Шеф 2019» учасникам нічого не дістається даром. Кулінари-любителі заробляли капітал для ресторану своїми руками. Вони готували страви за фішки, які потім можна було обміняти на грошовий еквівалент. Звичайно ж, найдорожчі завдання були із секретом. Хто не побоїться приготувати пельмені з огірком, сидячи на офісному стільці? А кому доведеться робити заварне тісто, не випускаючи з рук букет? Дізнаєтесь просто зараз – дивіться «Мастер Шеф» 9 сезон 14 випуск! Учасникам довелося добряче подумати, як поєднувати непоєднуване. Рибний суп з яблуком, профітролі з буряком і мікро-сациві – ось деякі з кулінарних шедеврів, які народилися на кухні завдяки невичерпній фантазії кулінарів-любителів. Хто ризикне і стане «багатеньким Буратіно», а хто ледве встигне впоратися з однією простою стравою? Не пропустіть запеклу кулінарну битву – дивіться «Мастер Шеф» 9 сезон 14 випуск від 29.11.2019 на сайті «Телепортал»!

Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням «Мастер Шеф» 9 сезон 13 випуск.