Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Об'їхати цілий світ на велосипеді та перелетіти Дніпро на повітряних кулях
<p style="text-align: justify;"><strong>Про що тільки не мріють герої «Цієї миті рік потому»</strong><strong>: перелетіти Дніпро на найпростіших повітряних кульках, об'їхати цілий світ на велосипеді, знайти любов або зважитися на серйозну операцію. Давай разом дізнаємося, чи вдалося їм здійснити задумане?</strong></p> <p style="text-align: justify;">Володимир Горчаков прийшов у проект <a href="https://teleportal.ua/show/stb/rikpotomu/sezon-1">«Цієї миті рік потому» 1 сезон</a> 17 випуск від 14.08.2019 за підтримкою в жахливій ​​операції: чоловік намагається зважитися на ампутацію руки. З самого народження вона знівечена: середній і безіменний пальці зрослися разом і швидше, ніж усе тіло, росли. У віці 9 місяців Володі ампутували ніготь, а в 2 роки – обидва хворих пальці. Але хлопець продовжував страждати аномалією лівої кисті та гігантизмом.</p> <p style="text-align: justify;">Лікарі порадили герою 17 випуску «Цієї миті рік потому» прийти у 24 роки, коли організм перестане рости, і зробити пластичну операцію. Але, коли прийшов час, виявилося, щоб привести в порядок руку, потрібно видалити занадто багато кісток. Володимир не погодився: у повсякденному житті він, як виходило, але користувався своєю рукою та не хотів втратити її рухливість. Але ситуація змінилася. У руці з'явилася пухлина. І з кожним роком справлятися з хворою рукою Володі все складніше... Як тепер зважитися на неможливе?</p> <p style="text-align: justify;">55 країн у 55 років</p> <p style="text-align: justify;">Наступний герой шоу «Цієї миті рік потому» 17 випуск хоче здійснити кругосвітню подорож на велосипеді. Юрій Заїка мріє проїхати 55 тис. км, побувати в 55 країнах і фінішувати на своє 55-річчя. Чоловік уже 4 роки їздить на двоколісному транспорті та за цей час витратив тільки 4 грн на проїзд у громадському транспорті.</p> <p style="text-align: justify;">«Я хочу жити, а не сидіти» - життєве кредо Юрія.</p> <p style="text-align: justify;">Ще краще подорож героя стане, якщо з ним поїде син, щоб їхні стосунки стали тісніше і з'явилося спільне хобі. Але поки в хлопця немає бажання. <strong>Дивись онлайн 17 випуск «Цієї миті рік потому» 14.08.2019, яким був рік Юрія та як Олег Степанів витратив 3 тис. доларів на повітряні кулі, щоб зробити пропозицію коханій дівчині.</strong></p> <p style="text-align: justify;"><strong>Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись <a href="https://teleportal.ua/show/stb/rikpotomu/sezon-1/vypusk-16">«Цієї миті рік потому» 1 сезон 16 випуск</a>.</strong></p>

Об'їхати цілий світ на велосипеді та перелетіти Дніпро на повітряних кулях

Всі випуски | Сезон 1

Об'їхати цілий світ на велосипеді та перелетіти Дніпро на повітряних кулях

Про що тільки не мріють герої «Цієї миті рік потому»: перелетіти Дніпро на найпростіших повітряних кульках, об'їхати цілий світ на велосипеді, знайти любов або зважитися на серйозну операцію. Давай разом дізнаємося, чи вдалося їм здійснити задумане?

Володимир Горчаков прийшов у проект «Цієї миті рік потому» 1 сезон 17 випуск від 14.08.2019 за підтримкою в жахливій ​​операції: чоловік намагається зважитися на ампутацію руки. З самого народження вона знівечена: середній і безіменний пальці зрослися разом і швидше, ніж усе тіло, росли. У віці 9 місяців Володі ампутували ніготь, а в 2 роки – обидва хворих пальці. Але хлопець продовжував страждати аномалією лівої кисті та гігантизмом.

Лікарі порадили герою 17 випуску «Цієї миті рік потому» прийти у 24 роки, коли організм перестане рости, і зробити пластичну операцію. Але, коли прийшов час, виявилося, щоб привести в порядок руку, потрібно видалити занадто багато кісток. Володимир не погодився: у повсякденному житті він, як виходило, але користувався своєю рукою та не хотів втратити її рухливість. Але ситуація змінилася. У руці з'явилася пухлина. І з кожним роком справлятися з хворою рукою Володі все складніше... Як тепер зважитися на неможливе?

55 країн у 55 років

Наступний герой шоу «Цієї миті рік потому» 17 випуск хоче здійснити кругосвітню подорож на велосипеді. Юрій Заїка мріє проїхати 55 тис. км, побувати в 55 країнах і фінішувати на своє 55-річчя. Чоловік уже 4 роки їздить на двоколісному транспорті та за цей час витратив тільки 4 грн на проїзд у громадському транспорті.

«Я хочу жити, а не сидіти» - життєве кредо Юрія.

Ще краще подорож героя стане, якщо з ним поїде син, щоб їхні стосунки стали тісніше і з'явилося спільне хобі. Але поки в хлопця немає бажання. Дивись онлайн 17 випуск «Цієї миті рік потому» 14.08.2019, яким був рік Юрія та як Олег Степанів витратив 3 тис. доларів на повітряні кулі, щоб зробити пропозицію коханій дівчині.

Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись «Цієї миті рік потому» 1 сезон 16 випуск.