Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Як склалося життя учасників після проекту?
<p>У 5 сезоні проекту Я соромлюсь свого тіла 1 випуску колишні герої розкажуть, як вони побороли свої хвороби. А також своє лікування почнуть нові відвідувачі лікарського кабінету.</p> <p>Олександр, який впав з висоти, переніс кілька операцій. Але вони не повернули його до повноцінного життя - хлопець прикутий до інвалідного візка. Огляд лікарів програми показав, що у нього все ж є невеликий шанс встати на ноги.</p> <p>У новому сезоні Я соромлюсь свого тіла пацієнт з недосконалим остеогенезом Руслан Дорожок повернувся, щоб продемонструвати вражаючі результати лікування! Після перенесених в програмі складних операції йому доведеться знову навчитися ходити!</p> <p>Історія хвороби пацієнта Василя настільки вразила хірурга-травматолога Валерія Ославського, що він був змушений відкласти всі свої справи і особисто відвідати пацієнта. Через камені в нирці йому згодом довелося видалити всю нирку. Але саме з цього моменту, за словами Василя, його вага стала збільшуватися!</p> <p>Детальніше про кожного з учасників дізнаєтеся з Я соромлюсь свого тіла 1 випуску 5.</p>

Як склалося життя учасників після проекту?

Всі випуски | Сезон 5

Важкі випадки та рідкісні хвороби

Як склалося життя учасників після проекту?

У 5 сезоні проекту Я соромлюсь свого тіла 1 випуску колишні герої розкажуть, як вони побороли свої хвороби. А також своє лікування почнуть нові відвідувачі лікарського кабінету.

Олександр, який впав з висоти, переніс кілька операцій. Але вони не повернули його до повноцінного життя - хлопець прикутий до інвалідного візка. Огляд лікарів програми показав, що у нього все ж є невеликий шанс встати на ноги.

У новому сезоні Я соромлюсь свого тіла пацієнт з недосконалим остеогенезом Руслан Дорожок повернувся, щоб продемонструвати вражаючі результати лікування! Після перенесених в програмі складних операції йому доведеться знову навчитися ходити!

Історія хвороби пацієнта Василя настільки вразила хірурга-травматолога Валерія Ославського, що він був змушений відкласти всі свої справи і особисто відвідати пацієнта. Через камені в нирці йому згодом довелося видалити всю нирку. Але саме з цього моменту, за словами Василя, його вага стала збільшуватися!

Детальніше про кожного з учасників дізнаєтеся з Я соромлюсь свого тіла 1 випуску 5.